Kobieta kot? Nie, to Dorota Gardias w odważnej stylizacji. Ta peruka to hit

Dorota Gardias uwielbia eksperymentować z wizerunkiem. Udowodniła to ostatnio, gdy wstawiła do sieci zdjęcie w body i czarnej peruce. Aż trudno ją poznać w tym zestawie.

Dorota Gardias rzadko pokazuje w mediach społecznościowych tak odważne zdjęcia. Tym razem zmieniła zdanie i zaprezentowała na Instagramie efekty metamorfozy. Pogodynka przyodziała body z kokardkami, do którego dobrała klasyczne, czarne spodnie. Nie zapomniała też o peruce, która jest głównym punktem jej stylizacji. Całość prezentuje się charakterne i z pazurem. W takim wydaniu prezenterka pogody nie pokazała się nigdy.

Polecamy:  Internautka dogryzła Dodzie. Chodzi o Dariusza Pachuta i jego byłą. Wokalistka nie zwlekała z ripostą

Zobacz wideo Dorota Gardias błyszczy w olśniewającej sukience do ziemi. "Kobieta bóstwo"

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Dorota Gardias w wersji, jakiej nigdy dotąd nie widzieliśmy. Odważnie? Mało powiedziane

Dorota Gardias ma doświadczenie w fotomodelingu, w końcu to w tej branży stawiała swoje pierwsze kroki. Pogodynka potrafi odnaleźć się nawet w trudnych i niecodziennych stylizacjach. Teraz zabawiła się wizerunkiem i pokazała na InstaStories styl, z którym nikt jej wcześniej nie kojarzył. Mocno wycięte body z kokardkami i dżetami, prześwity, długie spodnie rozszerzające się ku dołowi i... czarna peruka wystylizowana na prostego boba. Całość prezentowała się szalenie interesująco. Gardias wyglądała tak, jakby szykowała się do roli w filmie Marvela.

Zobacz też: Tak wyglądał związek Dariusza Pachuta z Dorotą Gardias. Wspólne wycieczki i święta. Rozstanie bardzo ją zabolało

Dorota GardiasDorota Gardias Instagram / Dorota Gardias screen

Dziennikarka udowodniła tą mocną metamorfozą, że czerń nie musi być nudna, a odpowiednio dobrane dodatki - w tym wypadku czarne spodnie w kant i szpilki z ostrym czubkiem są w stanie dobrze dopełnić całość odważnej góry. Nic tu więcej nie potrzeba.

Więcej o: