Internautka dogryzła Dodzie. Chodzi o Dariusza Pachuta i jego byłą. Wokalistka nie zwlekała z ripostą

Doda rozpoczęła nowy rozdział u boku Dariusza Pachuta. Jak się okazuje, nie wszyscy internauci są zadowoleni, że piosenkarka epatuje w mediach szczęściem. Jedna z komentujących uznała za stosowne surowo ją napomnieć.

Doda w ostatnich miesiącach złapała wiatr w żagle i przeżywa prawdziwy renesans kariery. Jej nowa płyta "Aquaria" została bardzo dobrze przyjęta przez fanów. Rabczewska tygodniami była obecna w telewizji, przypominając o sobie widzom, dzięki show "Doda. 12 kroków do miłości", gdzie pod okiem kamer szukała tego jedynego. I choć znalazła wymarzonego partnera, odbyło się to poza programem. U boku gwiazdy pojawił się Dariusz Pachut, wcześniej związany z Dorotą Gardias. I to właśnie ten fakt nie daje spokoju niektórym internautom, którzy wieszczą parze rychłe rozstanie.

Kendall Jenner, DodaFobie gwiazd. Kendall Jenner boi się dziur. Kogo przerażają kwiaty doniczkowe?

Zobacz wideo Kłopoty w raju? Pachut poirytowany po słowach Dody

Doda zaczepiona przez internautkę. Nie dała się wyprowadzić z równowagi

Celebrytka i jej ukochany wybrali się w romantyczną podróż do Wietnamu. Na instagramowym profilu Dody pojawiło się zdjęcie z tych wakacji, do którego zapozowała leżąc w hamaku z palmowych liści, ubrana w bikini przyozdobione muszelkami. 

Jest fajnie... Po prostu - oznajmiła w podpisie dołączonym do fotografii.

I chyba to rozsierdziło jedną z użytkowniczek Instagrama.

Więcej zdjęć Dody znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Oby zaraz nie było płaczu. Dorota Gardias też tak się chwaliła związkiem z panem Darkiem i co... - napisała kąśliwie komentująca.

Wokalistka nie dała się sprowokować i odpowiedziała nad wyraz spokojnie:

Co ma być, to będzie. To grzech nie wierzyć w miłość.

Za Dodą murem stanęli jej fani.

A w zasadzie co cię to obchodzi?
Tak to w życiu bywa, że ludzie są ze sobą i się rozstają albo zmieniają partnerów. Dziś są szczęśliwi i oby ich szczęście trwało jak najdłużej. A twój komentarz jest po prostu głupi.
Czasami tak w życiu bywa, że nie każdy do siebie pasuje. To, że Gardias się nie ułożyło, nie znaczy, że Dodzie się nie ułoży - pisano.

Nawiasem mówiąc, zarzut internautki istotnie był mało logiczny, bo gdyby Pachutowi ułożyło się z Gardias, nie byłby teraz z Dodą.

Kiedyś ich hity nuciła cała PolskaAlizée poznała męża w "Tańcu z Gwiazdami", a dla Loony czas się zatrzymał

 Więcej zdjęć Dody znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: