Doda wyjechała na wakacje z Dariuszem Pachutem z konkretnego powodu. "Nic tak nie demaskuje, jak..." [PLOTEK EXCLUSIVE]

Doda pojawiła się na gali 30-lecia Polsatu. Wystąpiła na scenie u boku Grzegorza Hyżego. W rozmowie z dziennikarzem Plotka zdradziła, dlaczego wybrała się z Dariuszem Pachutem na wakacje.

6 grudnia odbyła się gala 30-lecia Polsatu. Wydarzenie zgromadziło wiele gwiazd stacji, w tym Krzysztofa Ibisza z żoną, Paulinę Sykut-Jeżynę, Izabelę Janachowską czy Dodę. Ta ostatnia pojawiła się na czerwonym dywanie prosto z egzotycznych wakacji z nowym partnerem, Dariuszem Pachutem. Zakochani spędzili czas w Wietnamie, czym chętnie dzielili się na Instagramie. Na zdjęciach i nagraniach, które artystka wrzucała do sieci, widać było, że jest bardzo szczęśliwa i cudownie czuje się w towarzystwie nowego partnera. Tylko nam zdradziła, dlaczego zdecydowała się na wyjazd z nowym chłopakiem.

Zobacz wideo Doda zdradza powód wakacji z Pachutem. Miała odkryć jedną rzecz.

Doda wyjechała z nowym partnerem na dalekie wakacje. Musiała sprawdzić ich relację

Doda ostatnio szukała miłości w programie Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości". Nie udało jej się znaleźć odpowiedniego kandydata w show, jednak nie można powiedzieć, że doświadczenie nic jej nie dało. Dzięki niemu otworzyła się na miłość i związała z dawnym znajomym Dariuszem Pachutem. Zakochani byli już widywani w swoim towarzystwie wiele miesięcy temu, wspólnie spędzali aktywnie czas, jednak parą zostali dopiero po programie. Wkrótce potem wyjechali na romantyczne wakacje do Wietnamu.

Podczas polsatowej gali w rozmowie z naszym reporterem Maciejem Lechocińskim, Dorota zdradziła, dlaczego zdecydowała się na wspólny wyjazd. Musiała się w czymś upewnić.

Główny powód wyjechania to zdemaskowanie wszystkich rzeczy, a nic tak nie demaskuje, jak wspólne 24h na urlopie - twierdzi Doda.

Doda, Dariusz Pachut Kłopoty w raju? Dariusz Pachut poirytowany po słowach Dody

Padło także pytanie, czy para wróciła razem czy w pojedynkę, aby dowiedzieć się, co odpowiedziała Doda, zobacz materiał wideo u góry strony.

Więcej zdjęć z gali znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o: