Lewandowska pisze o zasłużonym odpoczynku. Internauci bezlitośni dla Roberta. Nie mogą przeboleć jednej rzeczy

Pod postem, który pojawił się na profilu Anny Lewandowskiej, rozgorzała się ostra dyskusja. Internauci nie szczędzili gorzkich słów pod adresem jej męża.

5 grudnia 2022 roku piłkarska reprezentacja Polski wróciła do Warszawy. Na pokładzie samolotu było tylko kilkunastu kadrowiczów. Pozostali udali się bezpośrednio z Kataru na urlopy lub do swoich klubów. Między innymi wakacje postanowił zrobić sobie Robert Lewandowski, o czym niedawno poinformowała jego żona. Wpis, który pojawił się na instagramowym profilu "Lewej", rozpętał burzę. 

Wojciech SzczęsnySzczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Patrzcie na Krychowiaka

Zobacz wideo Lewandowski nie ma radości z reprezentacji?

Gra Roberta Lewandowskiego na mistrzostwach świata podzieliła internautów 

Robert Lewandowski bardzo krótko podsumował występ reprezentacji Polski na mundialu w Katarze.

Dziękujemy - napisał na Instagramie. 

Nieco więcej na temat całego wydarzenia napisała jego żona. Dumna z osiągnięć męża Anna Lewandowska podziękowała kibicom za wsparcie i przy okazji zdradziła, że wreszcie będzie miała okazję spędzić czas u boku Roberta.

Nasza mundialowa przygoda się skończyła, ale ostatnie dni zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy za wiele emocji, historyczny awans i wsparcie wspaniałych polskich kibiców, którzy podążają za reprezentacją po całym świecie. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziemy dalej śledzić kolejne mecze aż do finału, ale najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem, w rodzinnym gronie. Długo na to czekaliśmy. 
 

Wpis "Lewej" podzielił internautów. Niektórzy wykazali się zrozumieniem. Nie obyło się jednak bez uszczypliwości skierowanych pod adresem piłkarza. 

Na piłkę się nie czeka, o piłkę się walczy.... Tak jest w przypadku Ronaldo i Messiego. Robert nie grał na tym poziomie.
Brak szacunku do kibiców. Najważniejsze wakacje po przespacerowanym mundialu. Pewnie Robert zmęczony negocjacjami kto, ile ma dostać.
Przecież Robert odpoczywał na każdym meczu - czytamy.

Okazuje się, że Robert Lewandowski będzie miał długą przerwę od grania w piłkę. Wszystko przez jego zachowanie, którego dopuścił się przed wylotem do Kataru. TUTAJ przeczytacie więcej na ten temat.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała twarze córek. Z tak bliska ich jeszcze nie widzieliście

Więcej o: