Kim jest Weronika Chajzer? Siostra Filipa Chajzera pracuje w telewizji, ale jest jego przeciwieństwem. "Woli być anonimowa"

Filip Chajzer rzadko wspomina o siostrze, która jest miłośniczką siatkówki i unika medialnego rozgłosu. Sprawdziliśmy, kim jest Weronika Chajzer.

O Filipie Chajzerze w ostatnim czasie jest szczególnie głośno. Wszystko za sprawą jego nowego związku z 13 lat młodszą Julią. Dziennikarz nie ukrywa już partnerki, chociaż początkowo nie chciał ujawniać jej wizerunku. Chajzer jest bowiem dość skrupulatny w chronieniu swojej prywatności. Bardzo rzadko wspomina o siostrze, z którą utrzymuje jednak bardzo bliskie relacje. 

Zobacz wideo Filip Chajzer ćwiczy z trenerką na siłowni

Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiKurzajewski i Cichopek stawiają żądania Smaszcz. Jest komentarz jej prawniczki

Siostra Filipa Chajzera może pochwalić się wysportowaną sylwetką

Weronika Chajzer ma 32 lata i jest wielką pasjonatką siatkówki. Namiętność do tego sportu przejęła po tacie. Mierzy 186 cm i ma świetne warunki fizyczne do gry oraz zadatki na modelkę. Jednak zdecydowanie unika blasku fleszy, "woli być anonimowa". 

 

Zygmunt Chajzer opowiedział o miłości córki do siatkówki w wywiadzie dla Rossnet.pl.

Jestem też działaczem sportowym i klub, w którym gra moja córka (Sparta Warszawa), znalazł się w pierwszej lidze. Córka gra amatorsko i jest pasjonatką siatkówki i świetną moją partnerką w tej dziedzinie.

Dumny swego czasu w rozmowie z portalem Fakt24.pl wyznał, że jego córka jest przeciwieństwem słynnego brata.

Jest cicha, skromna, małomówna, w przeciwieństwie do mnie i Filipa. Jest też wysoka, szczupła, piękna. Gdyby chciała być prezenterką, to dlaczego nie, ale na razie nie chce.

Weronika Chajzer ukończyła zarządzanie i pracuje jako Senior Media&Digital Manager w jednej ze stacji telewizyjnych. Filip Chajzer zdradził kiedyś, że można zamówić u niej kampanie Digital, SMS, MMS targetowane, a także aplikację mobilną i stronę www.

Ashton KutcherAshton Kutcher ma brata bliźniaka z porażeniem mózgowym. Płakał, gdy o nim mówił

Więcej o: