Lewandowska dogadza sobie podczas mundialu w Katarze. Jest luksusowo. U jej boku Adriana Lima

Anna Lewandowska bawi aktualnie w Katarze, gdzie jej mąż rozgrywa mecze piłki nożnej z polską reprezentacją. Celebrytka korzysta z egzotycznych wakacji. Pokazała w sieci, z kim imprezuje, co jada, gdzie spaceruje oraz w jakich butikach robi zakupy.

Anna Lewandowska spakowała walizki i poleciała do odległego Kataru, by kibicować mężowi na miejscu. Podczas gdy Robert Lewandowski wylewa siódme poty na murawie, jego żona organizuje sesje treningowe, na które zaprasza inne WAGs. Ale to nie oznacza, że na mundialu "Lewa" wyłącznie haruje. 34-latka pokazała na Instagramie, jak wygląda jej typowy dzień na wyjeździe. Jest czego pozazdrościć. 

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Anna Lewandowska korzysta z uroków Kataru. Nie żałuje sobie

Anna Lewandowska szturmem podbiła serca innych żon i partnerek piłkarzy, gdy zapędziła je do sali treningowej i przeprowadziła z nimi sesję ćwiczeń. Dała koleżankom ostry wycisk i nie pobłażała nikomu. Nic dziwnego, że bardzo się polubiły. "Po godzinach" zaczęły się wspólne imprezy, którymi WAG z Polski ochoczo pochwaliła się w sieci. Ale to niejedyne, czym uraczyła fanów w nowym instagramowym wpisie.

Więcej zdjęć Anny Lewandowskiej z Kataru znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

"Lewa" zaprezentowała, co jada i bynajmniej nie są to skromne śniadania kontynentalne. Można podejrzeć, czym gasi pragnienie w upale - okazuje się, że wybiera napój przypominający mango lassi. Bawiła się, nie po raz pierwszy zresztą, z Mikky Kiemeney, Frenkiego de Jonga, kolegą Roberta z FC Barcelona i członkiem reprezentacji Holandii. Wśród nowych koleżanek Polki można było wypatrzyć też Adrianę Limę, supermodelkę z Brazylii.

Trenerka przy okazji pochwaliła się też wyjściem do luksusowego butiku, gdzie przeglądała asortyment skryta pod czapką z daszkiem. Jednak nie tylko zakupami, imprezami i jedzeniem człowiek żyje. Lewandowska znalazła też czas na coś bardziej dla ducha i wybrała się na wieczorną przechadzkę połączoną ze zwiedzaniem. 

 

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Więcej zdjęć Anny Lewandowskiej z Kataru znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: