Dawno niewidziany Bruce Willis przyłapany przez paparazzi. Izolował się po tym, jak zdiagnozowano u niego chorobę

Legendarny aktor w marcu tego roku oficjalnie zakończył karierę, do czego przyczyniły się poważne problemy zdrowotne. Od tego czasu Bruce Willis spędza dużo czasu w gronie najbliższych, a na spotkaniu z przyjaciółmi został przyłapany przez reporterów.

Bruce Willis na wielkim ekranie zaczął pojawiać się na początku lat 80. i od tego czasu sukcesywnie budował karierę. Stał się z czasem jedną z największych gwiazd Hollywood. Aktywny zawodowo był przez ponad cztery dekady, jednak w 2022 roku aktor postanowił zakończyć karierę i skupić się na zdrowiu. U Willisa zdiagnozowano bowiem afazję, zaburzenie polegające na utracie zdolności rozumienia i tworzenia wypowiedzi.

Zobacz wideo Najważniejsze role Bruce'a Willisa

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Bruce Willis na spotkaniu z przyjaciółmi. Tak dziś wygląda aktor

W tym niełatwym okresie aktor może liczyć na wsparcie ukochanej żony. Emma Heming w jednym z wywiadów zdradziła, że gdy Bruce Willis usłyszał diagnozę, w jednej chwili spadły na nią wszystkie obowiązki. Mimo że nie ukrywa, że jest jej trudno, a zajmowanie się chorym mężem stanowi wyzwanie, Hemming stara się znaleźć chwilę dla siebie.

Bruce Willis spędza dużo czasu z rodziną. Jak ujawnił jeden z tabloidów, aktor wiedział, że pewnego dnia będzie musiał zrezygnować z pracy, dlatego odpowiednio przygotował się na tę chwilę. Miał świadomość, że niedługo nie będzie w stanie zarabiać tyle, ile dotychczas, a w ostatnim czasie sprzedał część swoich apartamentów.

Wolny czas legendarny aktor spędza w towarzystwie żony i córek, a także bliskich znajomych. Na początku grudnia paparazzi przyłapali Willisa w jednej z restauracji w Malibu, gdzie umówił się z przyjaciółmi na drinka. To rzadkość, bo ze względu na stan zdrowia aktor w ostatnim czasie raczej nie wychodził. Ubrany był bardzo casualowo w granatową bluzę, jeansy i sportowe buty. Przed chłodem ochraniał głowę grubą czapką - zima nawet w Kalifornii nie bywa najcieplejsza.

Bruce WillisBruce Willis EastNews

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Emma Heming i Bruce Willis są małżeństwem od 2009 roku. Para doczekała się dwóch córek - starsza urodziła się w 2012 roku, młodsza przyszła na świat dwa lata później. Aktor ma także trzy córki z Demi Moore, której mężem był od 1987 do 2000 roku.

Więcej o: