Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Bruce'a Willisa. "To bardzo smutne"

Rodzina Bruce'a Willisa pod koniec marca poinformowała, że aktor kończy karierę. Przyczyną są jego problemy zdrowotne. Gwiazdor Hollywood cierpi na afazję. Jego przyjaciel Sylvester Stallone poinformował, że z 67-latkiem nie jest najlepiej.

Bruce Willis to jedna z największych gwiazd kina. Aktor w ostatnich latach coraz rzadziej pojawiał się na ekranie, a kilka miesięcy temu jego rodzina oznajmiła, że zdecydował o zakończeniu kariery. Powodem jest afazja, choroba, która charakteryzuje się m.in. zaburzeniami mowy. Teraz jego przyjaciel i aktor Sylvester Stallone przekazał mediom kolejne niepokojące informacje.

Zobacz wideo To były najważniejsze role Bruce'a Willisa

Bruce Willis jest w złym stanie zdrowia. "Przechodzi bardzo trudny okres"

Pod koniec marca bliscy aktora poinformowali w oświadczeniu, że kończy on karierę.

Jako rodzina chcieliśmy się podzielić informacją, że nasz ukochany Bruce ma problemy ze zdrowiem i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze. To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za waszą nieustającą miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez to jako silna rodzina i chcieliśmy poinformować o tym jego fanów, ponieważ wiemy, jak wiele on dla was znaczy, tak jak wy dla niego - mogliśmy przeczytać.

Niestety, stan zdrowia Bruce'a Willisa nie ulega poprawie. Na ten temat wypowiedział się jego przyjaciel i znany aktor Sylvester Stallone.

Bruce przechodzi przez bardzo, bardzo trudny okres. Dlatego przebywa w odosobnieniu. Niemożność rozmawiania z nim mnie dosłownie zabija. To strasznie smutne – powiedział w rozmowie z Hollywood Reporter.

Emma Heming, żona Willisa, niedawno opowiedziała o opiece nad chorym mężem. Podkreśliła, że będąc w takiej sytuacji, trzeba pamiętać również o tym, aby zatroszczyć się o siebie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.