Myślała, że znalazła idealnego partnera. Po kilku randkach włączyła komputer i znalazła wiadomości. Zamarła

Historia tej tiktokerki jest dobrym przykładem na to, że randki z mężczyznami poznanymi przez internet mogą kiepsko się skończyć. Użytkownicy popularnych aplikacji nie zawsze mają szczere intencje.

Wiele osób ma na swoim koncie nieudaną randkę. Ryzyko niepowodzenia takiego spotkania staje się jeszcze większe, gdy potencjalnego partnera albo partnerki szukamy w sieci i tak naprawdę nic nie wiemy o tej osobie. Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek TikToka. 

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

Zobacz wideo Trzy największe beksy na TikToku. "Płaczę to ja"

Umówiła się na randkę przez internet. Po kilku dniach dostała zaskakującą wiadomość 

Internautka, o której mowa prowadzi na TikToku profil, gdzie pokazuje, jak wygląda randkowanie w wieku 40 lat. W sieci między innymi dzieli się z obserwującymi ją osobami refleksjami na temat poszukiwania drugiej połówki. 

Jakiś czas temu postanowiła założyć konto w popularnej aplikacji, która miała jej pomóc w znalezieniu idealnego partnera. Początkowo wszystko szło zgodnie z planem i udało się umówić na pierwsze spotkanie. Tiktokerka wspomina, że mężczyzna był trochę starszy i wydawał się miłym facetem.

Poszliśmy na kilka randek. Wszystko szło świetnie. Pewnego dnia mężczyzna po prostu zniknął. Po kilku dniach otrzymałam wiadomość na Facebooku. Była od dziewczyny, z którą kiedyś chodziłam do liceum - wspomina.

Okazało się, że mężczyzna, z którym umówiła się na randkę, wcale nie był singlem. Od czterech lat miał partnerkę. Tiktokerka zdradziła, jak zareagowała na wiadomość, którą otrzymała. 

Powiedziałam, że jest mi bardzo przykro. Od razu wysłałam jej wszystkie dowody na to, że chodziliśmy na randki. Nic więcej nie mogłam zrobić.

Internautka opisała tę historię, by zachęcić kobiety do dokładniejszego "prześwietlania" mężczyzn, z którymi mają zamiar udać się na randkę.

MargaritaMargarita o smrodzie w mieszkaniu. Tej rzeczy bardzo nie lubi

Więcej o: