Tak miała wyglądać łazienka córki Sylwii Bomby. Jak z nowoczesnego pałacu. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Sylwia Bomba pochwaliła się wizualizacją łazienki dla córki. Niestety nie uda jej się zrealizować wszystkiego, o czym marzyła.

Od kilku miesięcy trwa remont wymarzonego domu Sylwii Bomby. Celebrytka na bieżąco dzieli się z obserwującymi ją w sieci osobami kolejnymi etapami projektowania i urządzania wnętrz. Niedawno pokazała, jak będzie wyglądać jej salon. Teraz postanowiła zaprezentować część przeznaczoną dla córki. 

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Zobacz wideo Sylwia Bomba pokazała nowy dom. Spójrzcie na łazienkę córki. Wow!

Sylwia Bomba pokazała projekt łazienki dla córki 

Łazienka Antosi zapowiada się naprawdę pięknie. W pomieszczeniu będą dominować jasne barwy, które zostaną przełamane ciekawą tapetą, na jednej ze ścian. Sylwia Bomba nie jest jeszcze do końca pewna, jaki finalne wybrać wzór. Waha się pomiędzy kolorowymi ptakami a motywem nawiązującym do podwodnego świata. 

Sylwia BombaSylwia Bomba Instagram/@sylwiabomba

Uwagę zwracają także wielkie okna, za którymi widać drzewa. Niedawno celebrytka zdradziła, że bardzo zazdrości córce takiego widoku. 

Patrzcie, jakie Antosia ma okno w łazience... zazdroszczę jej, naprawdę - wyznała w opublikowanej na Instagramie relacji.

Bomba wymarzyła sobie, że Antosia będzie miała wannę wolnostojącą. Okazuje się, jednak że celebrytka musi pożegnać się z tymi planami. 

Mimo moich ukrytych pragnień, wizji i marzeń wanna w łazience Antosi będzie zabudowana.

Sylwia BombaSylwia Bomba Instagram/@sylwiabomba

Tak będzie wyglądać salon w domu Sylwii Bomby 

Wiadomo również, jak Sylwia Bomba zamierza urządzić salon. Pomieszczenie ma być pokryte jasnym drewnem, bardzo modnym w tym sezonie. Całość ma zostać utrzymana w beżach i szarościach. Na samym środku będzie stać ogromna kanapa z mnóstwem poduszek. Jedną ze ścian będzie zdobił świecący dekor. Ponadto duże okno znacząco doświetli wnętrze. W galerii u góry strony możecie zobaczyć projekt pomieszczenia.

Meghan Markle, książę HarryNowe zdjęcie Archiego trafiło do sieci. Te włosy! To minikopia księcia Harry'ego

Więcej o: