Leo Messi na archiwalnym zdjęciu z żoną. Pamiętacie, jak wyglądał bez brody i wąsów? Spora zmiana

Antonella Roccuzzo zna Leo Messiego od najmłodszych lat. Piłkarz wspierał ją w najtrudniejszych chwilach i szybko zrozumiał, że są sobie przeznaczeni. Żona napastnika opublikowała ich stare zdjęcie.

Leo Messi poznał Antonellę Roccuzzo mając zaledwie pięć lat. Najlepszy przyjaciel piłkarza i kuzyn dietetyczki przedstawił ich sobie podczas meczu rozgrywanego w okolicy i od razu się polubili i zostali przyjaciółmi. Dziś on jest jednym z najlepszych napastników na świecie, a ona najpopularniejszą argentyńską WAG. W 2017 roku wzięli ślub i wychowują trójkę dzieci. Wiadomo, jak wyglądali przed laty. 

Zobacz wideo Lewandowski czy Messi? Pytamy kibiców w Barcelonie. Miażdżąca różnica

Leo Messi pozuje do starego zdjęcia obejmując ukochaną

Antonella Racuzoo przy okazji jednych z urodzin Leo Messi opublikowała ich zdjęcie z młodości. Jak możemy się domyślać z samego opisu, piłkarz spędził ten dzień z dala od bliskich, ale jego żona nie mogła o nim zapomnieć. Do starej fotografii zapozowali czule się obejmując, a na ich twarzach gościły szczere uśmiechy. Gdyby nie liczyć zapuszczonej brody i wąsów, napastnik praktycznie się nie zmienił.

Wszystkiego najlepszego kochanie. Z każdym dniem kochamy cię coraz bardziej! Jesteś dla nas wszystkim, tak bardzo tęsknimy! - pisała wówczas Antonela Roccuzo.
 

Antonellę Roccuzzo i Leo Messiego połączyła tragedia

Leo Messi w 2001 roku przeprowadził się do Barcelony, aby rozwijać piłkarski talent, jednak gdy w życiu Antonelli Roccuzzo zdarzyła się tragedia nawet przez chwilę nie zastanawiał się nad powrotem do Argentyny. Wspierał ją po śmierci bliskiej przyjaciółki i szybko zrozumieli, że są sobie przeznaczeni. Napastnik zabrał przyszłą żonę do nowego miejsca zamieszkania, jednak długo ukrywali relację. Wszystko zmieniło się w 2009 roku, kiedy po raz pierwszy pojawili się publicznie jako para na karnawale w jednym z hiszpańskich miasteczek. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.