Cichopek i Kurzajewski mają ważny punkt na ślubnej liście. Katarzyna nalega

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli zaręczyć się podczas wypadu do USA. Okazuje się, że nie zwlekają i już przystąpili do ślubnych przygotowań. Przyjaciółka zdradziła plany pary jednemu z tygodników.

Od kilku miesięcy w mediach nieustannie mówi się o relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wspólnie prowadzą poranny program "Pytanie na Śniadanie", ale jednocześnie są też parą w życiu prywatnym. Przez dłuższy czas ukrywali się przed światem ze swoją miłością, ale teraz nie mają już oporów, żeby pozować razem na ściankach, chodzić za rękę i głośno mówić o swoim związku. Radość zakochanym z pewnością mąci Paulina Smaszcz, która głośno mówi o przewinach byłego męża, ale oni starają się robić dobrą minę do złej gry i snują najbliższe plany. Okazuje się, że zależy im na ślubie kościelnym.

Zobacz wideo

Maciej Kurzajewski, Katarzyna CichopekMaciej Kurzajewski odniósł się do zaręczyn z Cichopek. Reakcja daje do myślenia

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą ślubu kościelnego. Czeka ich skomplikowana procedura

Do swojego związku para przyznała się podczas październikowego wyjazdu do Izraela. Z kolei podczas wycieczki do USA miało dojść do zaręczyn. Zakochanych nie zadowoli jednak ślub cywilny. Planują uroczystość kościelną, co wcale nie musi być takie oczywiste. Procedura unieważnienia dwóch małżeństw przez władze kościelne jest czasochłonna i skomplikowana. 

Katarzyna Cichopek, Marcin HakielCzy Katarzyna Cichopek ma szansę na rozwód kościelny? Głos zabrał ekspert

Teraz tygodnik "Rewia" donosi, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą sobie przysięgać miłość przed ołtarzem. Informatorka gazety stwierdziła, że para chce unieważnienia poprzednich małżeństw i są gotowi, by przejść przez ten długi proces.

Kasia chce to zrobić, by związać się z Maciejem jako całkowicie wolna osoba. Jest wierząca, dla niej to bardzo ważne - powiedziała tygodnikowi przyjaciółka pary.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna CichopekMaciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek znajdziesz w galerii na górze strony. 

Z pewnością "rozwód kościelny" jest skomplikowany, ale nie nieosiągalny, co udowodnili już np. Joanna i Jacek Kurscy

Marina świętuje sukces SzczęsnegoMarina rzuciła się na szyję Kurskiej. Sukces męża świętowała z gwiazdami TVP