"Ślub od pierwszego wejrzenia". Odcinek finałowy wyreżyserowany? "Jakby nagrane drugi raz"

To już koniec ósmej serii "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Żadne z małżeństw nie przetrwało, a widzowie uznali, że finał był nieco przekombinowany. Niektórzy twierdzili, że to wyreżyserowano.

Finałowy odcinek ósmej odsłony "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudził wiele kontrowersji. Nie chodziło tylko o to, że żadnej z par nie udało się zbudować trwałej relacji i wszystkie zażądały rozwodu, bo fani formatu wiedzą, że sukcesem jest choćby jedno małżeństwo chcące pozostać razem. Widzowie odnieśli wrażenie, że odcinek wieńczący serię został "ustawiony". 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Czy ten eksperyment ma sens? Te związki zakończyły się rozwodem"Ślub od pierwszego wejrzenia". Te związki zakończyły się rozwodem

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Finał ósmego sezonu wyreżyserowany?

Przypomnijmy, że w ostatnim sezonie show udział wzięli: Marta i Patryk, Justyna i Przemysław oraz Marta i Maciej. Eksperci połączyli uczestników w pary, oczekując na rozwój ich relacji po zaaranżowanych ślubach i weselach. Widzowie niejednokrotnie krytykowali związanych z formatem psychologów, sądząc, że nieumiejętnie łączyli ze sobą uczestników. Najbardziej jaskrawym przykładem było nieudane małżeństwo Igi Śmiechowicz i Karola Maciesza z piątej edycji. Bohater serii zażądał od Igi rozwodu i związał się z Laurą, pierwotnie sparowaną z Maciejem Książkiem.

Zdjęcia uczestników ósmej edycji programu znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Finał ósmej serii rozczarował widzów, którzy czekali na zwyczajowy komentarz lektora, który zawsze informował, jak potoczyły się losy uczestników. Co więcej, zdaniem niektórych sceny zostały wyreżyserowane:

Nie macie wrażenia, że Marta i Patryk na spotkaniu z ekspertami wyglądają inaczej?
Mam wrażenie, jakby to było nagrane drugi raz, bez obecności eksperta... Może to tylko wyobraźnia - pisali fani.

Inni wskazywali, że rozmowy bohaterów i bohaterek wypadły nienaturalnie, jakby recytowali wyuczone teksty. Momentem kulminacyjnym była rozmowa Marty i Patryka z ekspertkami. Telewidzowie obstawiali, że może chociaż tej parze uda się przetrwać. Nic z tego. On zarzucał jej brak inicjatywy, a ona stwierdziła, że teraz chce rozwijać się na Instagramie i na tym się skupi.

Zapomniane związki gwiazd z show-biznesu. Wielka miłość i głośne rozstaniePamiętacie, że oni kiedyś byli razem? Rosati ze swoim eks ma chyba niewiele wspólnego

Może ewentualny dziewiąty sezon pozostawi lepsze wrażenie?

Zdjęcia uczestników ósmej edycji programu znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: