Anna Lewandowska miała operację nosa? Ona zaprzecza, a lekarka tłumaczy

Anna Lewandowska zaprzecza, że wykonała jakiekolwiek operacje plastyczne. Trenerka twierdzi, że taki wygląd zawdzięcza świadomej pielęgnacji. Jej twarzy przyjrzała się jakiś czas temu znana lekarka i Członkini Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Nie wyklucza drobnych poprawek.

Anna Lewandowska na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Zmianie uległ nie tylko jej styl, co "Lewa" zawdzięcza pomocy profesjonalnej stylistki. Trenerka z powodzeniem prowadzi również kilka biznesów, w tym markę z kosmetykami naturalnymi. Chętnie podkreśla, że nie tylko w pielęgnacji stawia na najprostsze składy. Nie brakuje jednak spekulacji, że taki wygląd zawdzięcza operacjom plastycznym i zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Znana lekarska wzięła pod lupę jej twarz i rozwiała wszelkie wątpliwości. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały piłkarzy. Rodriguez stawiała na naturalność, a Lewandowska była blondynką

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Anna Lewandowska operacje plastyczne 

Lekarz Anna Adamczyk prowadzi na Instagramie profil "Lekarka w wielkim mieście". Jakiś czas temu na tapetę wzięła twarz Anny Lewandowskiej. Trenerka zadbała o piękny uśmiech za pomocą aparatu ortodontycznego. Jak twierdzi ekspertka, żona Roberta Lewandowskiego mogła jednak odbudować zęby kompozytowo, nadając im równy kształt.

Ania zainwestowała w aparat na zęby, dzięki czemu jej uśmiech stał się piękniejszy a dolne piętro uległo pozytywnej zmianie. Specjalnie pokazuję wam zdjęcie jej uśmiechu po korekcie i z bliska - wg. mnie nie ma tu żadnych licówek, jednak nie wykluczam odbudowy kompozytowej, która często jest potrzebna po leczeniu ortodontyczny - czytamy.

Przy okazji Adamczyk oceniła również usta trenerki zauważając, że "czerwień wargowa jest ewidentnie bardziej pełna". Przyznała, że po delikatnym powiększeniu wyglądają teraz "subtelną i z klasą".

 

Anna Lewandowska operacja nosa 

Anna Lewandowska posądzona jest o poddanie się operacji nosa. Warto wspomnieć, że "Lewa" jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Podczas walk kilkukrotnie doznała złamania nosa, co miało spowodować problemy z przegrodą nosową i z oddychaniem.

Myślę, że nie było tu stricte operacji plastycznej w celu korekty kształtu, a jeśli była operacja, to związana ze złamaniem i krzywą przegrodą - stwierdziła ekspertka.

Anna Lewandowska miała operacje plastyczne? Ekspertka nie wyklucza poprawekAnna Lewandowska miała operacje plastyczne? Ekspertka nie wyklucza poprawek Fot. Agencja Wyborcza.pl

Anna Lewandowska stare zdjęcia

Trenerka w przeszłości była blondynką. Zdaniem Anny Adamczyk "Lewa" zdecydowała się na zabieg wypełnienia doliny łez, dzięki któremu skóra wygląda młodziej i zdrowiej. 

Idąc do góry i patrząc na dolinę łez to są zdjęcia na których jest mniejsza a na innych głębsza co może wskazywać na jej korektę - zauważyła lekarka.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com/ annalewandowska

Trenerka ma nie rezygnować również z botoksu, a wszystko przez dużą ekspresję. 

Botox na trzy okolice tak na 99 proc., jako że buzia Ani jest bardzo mimiczna i uwielbia się uśmiechać. Najważniejsze, jest to, że Ania prowadzi bardzo zdrowy tryb życia, dzięki czemu jej ciało od wewnątrz jest w bardzo dobrej formie, co przekłada się na jej wygląd zewnętrzny - dodała na zakończenie ekspertka.

Anna Lewandowska miała operacje plastyczne? Ekspertka nie wyklucza poprawekAnna Lewandowska miała operacje plastyczne? Ekspertka nie wyklucza poprawek Fot. AKPA

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek w sztruksowym kombinezonie z suwakiem na dekolcie

Zgadzacie się z oceną ekspertki? Więcej zdjęć Anny Lewandowskiej z przeszłości znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: