Julia Roberts świętuje 18. urodziny bliźniąt. Opublikowała przepiękne zdjęcie. "Kocham was"

Julia Roberts rzadko publikuje rodzinne kadry. Zrobiła wyjątek z okazji 18. urodzin bliźniaków: Hazel i Phinnaeusa.

Julia Roberts i Daniel Moder uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństw w Hollywood. Najlepiej zarabiająca aktorka i operator kamery poznali się na planie filmu "Mexican" w 2000 roku. Niespodziewanie wybuchło między mini gorące uczucie, które trwa do dziś. Para pobrała się w 2002 roku, niedawno świętowali 20. rocznicę ślubu. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: 18-letnich bliźniaków - córkę Hazel i syna Phinnaeusa - oraz 15-letniego Henry'ego Daniela. Aktorka stroni od pokazywania nastoletnich pociech w mediach społecznościowych. Zrobiła jednak wyjątek z okazji 18. urodzin bliźniaków.

Zobacz wideo Klasyka komedii romantycznych - kto nie zna, poznać musi, kto zna, ten wie, o co chodzi

Julia Roberts świętuje dorosłość bliźniaków. Opublikowała rzadkie zdjęcie dzieci

28 listopada na Instagramie aktorki pojawiła się wyjątkowa fotografia. W ten dzień 18. urodziny obchodziły najstarsze dzieci pary Hazel i Phinnaeus. 

18. Kocham was - czytamy w opisie.
 

Zdjęcie przedstawia młodą Julię Roberts, która dopiero wkracza w macierzyństwo. Na rękach trzyma jedną z pociech. Drugi z bliźniaków siedzi w chodziku. Piękna fotografia została zrobiona w kuchni. Aktorka ma związane włosy w kok z pojedynczymi kosmykami okalającymi twarz oraz sukienkę bez ramiączek. 

Obecnie 18-letnie bliźniaki są już dorosłe. Hazel jest piękną blondynką z niebieskimi oczami. W wieku 16 lat zadebiutowała na czerwonym dywanie u boku rodziców. Phinnaeus ma bujne rude loki, które z pewnością odziedziczył po sławnej matce. Lubi jeździć na desce, co na zdjęciach uwiecznia jego ojciec.

Starszy syn Smaszcz odciął się od Kurzajewskiego. Pozbył się nazwiska ojcaStarszy syn Smaszcz odciął się od Kurzajewskiego. Pozbył się nazwiska ojca

Julia Roberts i jej mąż na co dzień nie publikują zdjęć dzieci ani swoich. Czasem można jednak liczyć na rodzinne kadry, zwłaszcza z okazji urodzin czy rocznic. Ostatnie wspólne zdjęcie całej piątki zostało opublikowane z okazji Dnia Matki w maju 2019 roku. Zdecydowanie więcej prywatnych kadrów znajdziecie na Instagramie Daniela Modera.

Więcej o: