Sylwester z... ojcem Rydzykiem. Radio Maryja kusi młodzież darmowym noclegiem. Jest jeden warunek

Jeśli nie macie jeszcze planów na sylwestra, z propozycją spieszy Radio Maryja. Rozgłośnia Tadeusza Rydzyka organizuje aż trzy dni zabawy sylwestrowej w Toruniu.

Nowy rok, zabawa i... modlitwa. Radio Maryja zaprasza młodzież na trzy dni do Torunia w celu świętowania zbliżającego się wielkimi krokami sylwestra. Stacja kusi młodych katolików darmowym noclegiem - w trakcie pobytu trzeba zapłacić jedynie za wyżywienie. To już druga edycja sylwestra organizowanego przez Radio Maryja. Adresatem wydarzenia są osoby nastoletnie w wieku od 13 do 19 lat - to warunek wzięcia udziału w imprezie.

Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Alicja Bachleda-Curuś, Colin FarellBachleda-Curuś ma problem z Farellem. Nie chce się zgodzić na wyjazd syna

Sylwester z... Radio Maryja. Kuszą młodzież darmowym noclegiem

Noworoczne spotkanie odbędzie się w Toruniu, gdzie znajduje się siedziba stacji założonej przez Tadeusza Rydzyka w 1991 roku. Tegoroczna impreza przebiegnie pod hasłem "Życie to coś więcej". Organizatorzy obiecują świetną sylwestrową zabawę, jak i refleksje nad sobą:

Będzie czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa - czytamy na stronie internetowej rozgłośni radiowej.

Koszt wzięcia udziału w wydarzeniu to 150 zł. Wiadomo, że uczestnicy mają zapewniony nocleg w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Zapisywać się można jedynie przez formularz zamieszczony na stronie internetowej rozgłośni. Dopiero w późniejszym czasie uczestnicy mają uzyskać więcej szczegółów odnośnie do programu wydarzenia. Rozgłośnia już teraz apeluje do rodziców i dziadków, by polecali spotkanie swoim dzieciom i wnukom.

Jakub Rzeźniczak i Paulina NowickaPrzykra "niespodzianka" tuż po ślubie. Z tym muszą się mierzyć Rzeźniczak i Nowicka

Chcielibyście wziąć udział w zabawie sylwestrowej organizowanej przez Radio Maryja?

Więcej o: