Olga Semeniuk i Piotr Patkowski zrezygnowali z podróży poślubnej?! Polityk tłumaczy, dlaczego wybrali pracę

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski w sobotę 26.11 stanęli na ślubnym kobiercu. Para wiceministrów w rządzie PiS poznała się dzięki pracy. Po ślubie i hucznym weselu ani myślą zaczynać miesiąc miodowy. Wiadomo, jakie mają plany.

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski od kilu dni są małżeństwem. Świeżo upieczona para młoda pieczołowicie przygotowywała się do tego dnia. Polityczka na ceremonię spóźniła się aż pół godziny. Pobrali się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a przyjęcie weselne odbyło się w hotelu Belotto, mieszczącym się na starówce. Małżonkowie po wielkim dniu wypoczywali tylko jeden dzień. Z początkiem nowego tygodnia oboje pojawili się w pracy. Wiadomo, co z ich planami dotyczącymi podróży poślubnej. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiceminister finansów zakochał się w wiceministerce rozwoju. Nie tylko ich połączyła polityka. Miłości w rządzie jest więcej

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski z PiS po weselu udali się do pracy. Wiadomo, co z planami podróży poślubnej 

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski podczas wesela zrezygnowali z pierwszego tańca, a zamiast tego zdecydowali się na oryginalny gest. Podziękowali nie tylko rodzinie i znajomym, ale też współpracownikom, wyszczególniając w przemówieniu Mateusza Morawieckiego

ZOBACZ: Olga Semeniuk i Piotr Patkowski z PiS wzięli ślub. Ekspertka oceniła suknię panny młodej

 

Świeżo upieczona panna młoda w poniedziałek 28 listopada pojawiła się w programie "Kwadrans polityczny" na antenie TVP1. Polityczka pierwszy raz została przedstawiona dwuczłonowym nazwiskiem, jako Semeniuk-Patkowska. Nawiązała również do przemówienia-laurki na weselu dla premiera

Pod skrzydłami pana premiera Mateusza Morawieckiego nasz związek się rozwijał, właśnie w kontekście początków naszej pracy w KPRM - powiedziała wiceminister rozwoju i technologii.
 

Wiceminister finansów w rozmowie z "Super Expressem" podkreślił, że musieli przełożyć planowanie miesiąca miodowego z uwagi na obowiązki zawodowe i w podróż poślubną wybiorą się w przyszłym roku. 

Jesteśmy w pracy, bo mamy obowiązki. Moja żona w tym tygodniu prowadzi dwa projekty ustaw w Sejmie. Ja również prowadzę projekt w Senacie. (...) Podróż to jeszcze nasza tajemnica, ale odłożona w czasie, najpewniej na przyszły rok - wyznał Piotr Patkowski w rozmowie z tabloidem.

Jakub Rzeźniczak i Paulina NowickaJakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub. Jaka jest historia ich miłości?

Polityk nie chciał zdradzić, jaki kierunek zamierzają obrać. 

Więcej o: