Izabela Janachowska "zabrała" fanów do nowego mieszkania. To, co zastała, ją zasmuciło

Izabela Janachowska "zabrała" fanów do nowego mieszkania. Apartament jest w trakcie remontu. Prezenterka obawia się, że nie zdąży z przeprowadzką przed zbliżającymi się świętami.

Izabela Janachowska i jej mąż są obecnie w trakcie remontu nowego mieszkania. Po powrocie z wakacji w Dubaju tancerka udała się prosto do będącego w trakcie wykańczania lokum. Niestety, nie była zachwycona tym, co zastała.

Zobacz wideo Izabela Janachowska oddała hołd królowej Elżbiecie? Nagle zaczęła mówić o dziecku Ibisza

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Izabela Janachowska narzeka na remont. "Mam wrażenie, że jesteśmy w proszku"

Od razu po powrocie ze słonecznego Dubaju Izabela Janachowska rzuciła się w wir pracy. Celebrytka niezwłocznie udała się też do nowego mieszkania, aby sprawdzić, na jakim etapie są prace. Kiedy przybyła na miejsce, była nieco rozczarowana. Prezenterka obawia się, że apartament nie będzie gotowy przed zbliżającymi się świętami.

Jeszcze przed chwilą smażyliśmy się na słoneczku, a teraz już wróciliśmy do Polski. Chris już w przedszkolu, a ja pierwsze swoje kroki postawiłam na naszej budowie. Co mogę wam powiedzieć, remont trwa. Oczywiście są wielkie zmiany w porównaniu z tym, kiedy wyjeżdżaliśmy, ale biorąc pod uwagę to, że chcemy się przeprowadzić przed świętami, to mam wrażenie, że jesteśmy w proszku - martwiła się tancerka.

Izabela Janachowska narzeka na remontIzabela Janachowska narzeka na remont Instagram/ izabelajanachowska

Gwiazda Polsatu oprowadziła też fanów po nowym mieszkaniu, demonstrując, jak wiele pozostało do zrobienia.

Tutaj pojawiły się jakieś lampy, tutaj stoją krzesełka gotowe. Trochę mebli jest. Coś jest, czegoś nie ma. Tu stoją sprzęty gotowe do montażu, masa gotowych mebli. A tutaj kable z sufitu - relacjonowała na Instagramie.

Izabela Janachowska narzeka na remontIzabela Janachowska narzeka na remont Instagram/ izabelajanachowska

Celebrytka zamieściła też na InstaStories ankietę, w której zapytała fanów, czy remont skończy się przed Bożym Narodzeniem.

Krystian Wieczorek i Maria SzafirskaKrystian Wieczorek z żoną na premierze. Postawili na luźne stylizacje

Myślicie, że rodzinie Izabeli Janachowskiej uda się wprowadzić do nowego domu jeszcze przed świętami?

Więcej o: