Anna Lewandowska i Marina podśmiewają się z mężów. Udostępniły mema z ich zdjęciem

Annie Lewandowskiej i Marinie Łuczenko-Szczęsnej humory dopisują. Nic dziwnego, ich mężowie podczas meczu z Arabią Saudyjską pokazali wszak, na co ich stać. Przy okazji panie uznały, że można spuścić trochę powietrza i lekko zażartować z mężów.

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko gorąco wspierają mężów podczas mundialu w Katarze. Ta druga z oddali, a żona Roberta Lewandowskiego na miejscu. Wygrany mecz z Arabią Saudyjską dał nadzieję, że Biało-Czerwoni wyjdą z grupy. "Lewy" trafił do bramki w 82. minucie i zrehabilitował się w oczach kibiców, których nieco zawiódł, gdy nie strzelił karnego w meczu z Meksykiem. Pochwały płynęły też w kierunku Wojciecha Szczęsnego, który nie pozwolił rywalom na żadnego gola. Euforyczny nastrój udzielił się ich partnerkom - obie udostępniły w social mediach mema przedstawiającego obu piłkarzy.

Robert Lewandowski, Grzegorz KrychowiakLewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości. Poznaj biznesy polskich piłkarzy

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Anna Lewandowska i Marina publikują mema z "Lewym" i Szczęsnym

Zdjęcie przedstawiające Lewandowskiego i Szczęsnego pogrążonych w rozmowie i wyciągniętych na leżakach nie jest nowe. Wyjątkowo spodobało się twórcom internetowych memów, którzy uznali, że ujęcie ma potencjał, więc raz po raz zmieniali umieszczane na nim podpisy. 

Wspólne zdjęcia Anny Lewandowskiej i Mariny znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Teraz do sieciowej "klasyki" sięgnęła "Lewa". Umieściła fotograficzny żarcik z oznaczeniami na InstaStories. Temat szybko podchwyciła jej koleżanka, Marina, która, wywołana do tablicy, też postanowiła przypomnieć fanom ów sławny kadr. Biorąc pod uwagę, że po wygranym meczu humory dopisywały, nic dziwnego, że wzięło je na dowcipkowanie. 

Ty, bohater.
Nie, bo ty.
Ale dla mnie ty.
A dla mnie ty - licytują się piłkarze.

Wojciech Szczęsny i Robert LewandowskiWojciech Szczęsny i Robert Lewandowski @annalewandowska/Instagram

Wspólne zdjęcia Anny Lewandowskiej i Mariny znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Trafia do was takie poczucie humoru?

Więcej o: