Grażyna Szapołowska na zdjęciu z wnuczką. "Karla" to kopia gwiazdy z hitu Netfliksa

Grażyna Szapołowska chętnie i często pokazuje zdjęcia, ukazujące prywatne chwile. Aktorka tym razem spędzała czas z wnuczką, czym pochwaliła się na Instagramie.

Grażyna Szapołowska chętnie chwali się najbliższymi na swoim koncie na Instagramie. Wspólny czas z wnuczką Karoliną nie należy do rzadkości. Nic więc dziwnego, że w mediach społecznościowych aktorki pojawiło się zdjęcie z "Karlą".

Zobacz wideo Izabela Janachowska pokazała dziecko

Grażyna Szapołowska na zdjęciu z wnuczką

Karolina Matej od lat bierze bardzo aktywny udział w życiu Grażyny Szapołowskiej. Już jako nastolatka wystąpiła z nią w "Dzień dobry TVN", gdzie promowała płytę aktorki - jedną z piosenek zaśpiewała wtedy właśnie "Karla". Lata nastoletnie bezpowrotnie minęły, Karolina ma dzisiaj 22 lata, ale młodzieńczy urok - co widać na pokazywanych przez nią na Instagramie zdjęciach - pozostał.

Grażyna Szapołowska na najnowszej fotografii pozuje obok wnuczki. Karolina rok temu opublikowała serię zdjęć, na których odtwarzała słynne filmowe sceny z udziałem babci i już wtedy widać było, że podobieństwo obu pań jest uderzające. Na fotografii z niedzielnego popołudnia od razu widać, że geny nie kłamią.

Grandma and Karla - napisała Grażyna Szapołowska.
 

Obserwatorzy aktorki nie zawiedli:

Piękne One...
Piękno w genach!
Niczym siostry - czytamy.

A jeśli spojrzeć na prywatne konto Karoliny na Instagramie, można zauważyć również podobieństwo do... jednej z netfliksowych gwiazd - Phoebe Dynevor:

 
Moja krew - skomentowała słynna babcia.

A tu już Phoebe Dynevor jako Daphne w "Bridgertonach". Przyznacie, że jest podobieństwo:

 

Pasją Karoliny Matej jest śpiew, którego uczyła się w klasie muzyczno-teatralnej. Gościnnie pojawiła się na płycie babci "Kochaj mnie", a możemy usłyszeć ją w piosence "Go Your Own Way". Aktualnie Karolina uczy się w Warszawskiej Szkole Filmowej. Więcej zdjęć wnuczki Grażyny Szapołowskiej znajdziecie na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.