Adrianna Biedrzyńska pozowała z córką. Michalina ma nową fryzurę. Po blondzie nie ma śladu

Adrianna Biedrzyńska pojawiła się z córką na imprezie charytatywnej promującej "Kalendarz gwiazd". Michalina ma zupełnie inną fryzurę.

Adrianna Biedrzyńska ze związku z Maciejem Robakiewiczem ma córkę Michalinę. 28-latka poszła w ślady mamy i również została aktorką. Można ją było oglądać na przykład w "Klanie" i "Na Wspólnej". Teraz obie pojawiły się na imprezie poświęconej promocji "Kalendarza gwiazd 2023".

Antek KrólikowskiAntek Królikowski na imprezie z nową partnerką. Mamy zdjęcia

Adrianna Biedrzyńska pojawiła się z córką na imprezie

Magazyn "Businesswoman&life" co roku wypuszcza na rynek "Kalendarz gwiazd". Zebrane pieniądze ze sprzedaży przeznaczane są na charytatywne cele. Na imprezie promującej pojawiło się wiele gwiazd z pierwszych stron gazet. Wśród nich była Adrianna Biedrzyńska i jej córka Michalina. Obie panie postawiły na czerń. Adrianna była ubrana w marynarkę, do której dobrała koronkową bluzkę z dużym dekoltem. Wybrała też spódnicę midi i małą torebkę. Michalina też wybrała czerń - włożyła długą sukienkę z golfem z długimi rękawami. Postawiła na kozaki i - podobnie jak mama - na małą torebkę.

Premiera kalendarza Gwiazd 2023Premiera kalendarza Gwiazd 2023 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Zwróciliśmy też uwagę na fryzurę 28-latki. Aktorka jeszcze nie dawno była blondynką, ale teraz zaprezentowała się w ciemniejszym kolorze włosów. 

Adrianna Biedrzyńska o rozstaniu z trzecim mężem

Adrianna Biedrzyńska i Sebastian Błaszczak poznali się w Kanadzie w 2012 roku. Ten związek od początku wywoływał sporo emocji. Wówczas aktorka formalnie była nadal w związku małżeńskim z Marcinem Miazgą.  W sierpniu aktorka udzieliła wywiadu "Vivie!", w którym przyznała, że jest sama i nie spieszy się do kolejnego związku.

Chyba jestem szczęśliwa, pomimo że nie tkwię obecnie w żadnym związku i nie mam zamiaru tego robić. Po moich doświadczeniach boję się mężczyzn - przyznała aktorka.

Myślicie, że Michalinie uda się zrobić tak dużą karierę jak jej mamie?

Grant WahlPojechał na mundial w Katarze, ale nie wpuścili go na mecz. Wszystko przez plecak

Więcej o: