Gąsiewska i Zdrójkowski pozowali razem na ściance. Wszystkiemu przyglądała się nowa sympatia aktora

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się na początku roku, a teraz spotkali się na jednej z branżowych imprez. Ochoczo pozowali na ściance, są nawet ich wspólne zdjęcia.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska przez lata byli parą, a poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl". Na początku zeszłego roku potwierdzili krążące od jakiegoś czasu domysły, że nie są już razem. Aktorka wydała oświadczenie, w którym poprosiła, by uszanować ich decyzję i podkreśliła, że życzy byłemu partnerowi jak najlepiej. Choć ich fani mieli nadzieję, że do siebie wrócą, to tak się nie stało. Byli partnerzy przez jakiś czas nie pojawiali się w tych samych miejscach, jednak od jakiegoś czasu bywają na wspólnych imprezach.

Zobacz wideo Tak jeszcze mówila klka miesięcy temu

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska na premierze filmu

W czwartek odbyła się premiera komedii romantycznej "Święta inaczej", w której oboje zagrali. Adam Zdrójkowski wybrał garnitur w kratę, założył też białą koszulę. Rozpiął kilka guzików pod szyją i wyeksponował srebrny łańcuch. Na czerwonym dywanie przyjął nonszalancką pozę, a także radośnie uśmiechał się w stronę fotoreporterów. Za to Wiktoria Gąsiewska postawiła na wieczorową stylizację. Miała na sobie opiętą suknię z prześwitami oraz diamencikami. Asymetryczny krój odsłonił jej ramiona i nogi. Do tego aktorka dobrała czarne rękawiczki oraz sandały wiązane nad kostką. Włosy ułożyła w delikatne fale.

'Święta inaczej' - premiera filmu'Święta inaczej' - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Na imprezie zjawiła się także Vanessa Rojewska. Jakiś czas temu mówiło się o tym, że ją i Adama Zdrójkowskiego łączą cieplejsze uczucia. Fotoreporterzy spotkali ich podczas wspólnego wyjścia na miasto. Oboje później skomentowali w żartobliwy sposób zdjęcia, które trafiły do mediów. Przyznali, że było to zwykłe koleżeńskie spotkanie i byli zaskoczeni, że sprawa została nakręcona. Za to w życiu uczuciowym Wiktorii Gąsiewskiej dobrze się dzieje. Aktorka spotyka się z Jasperem Sołtysiewiczem, z którym już nie ukrywa się przed mediami. Ich wspólne zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ.

Jesteście ciekawi, jak cała trójka prezentowała się na ściance na premierze filmu Patricka Yoki? Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.