Magdalena Stępień poszła na pokaz Wolińskiego. Na tym nie skończy. "Dla mnie to terapia"

Magdalena Stępień opowiedziała o swoich sposobach na radzenie sobie z żałobą. Dla modelki niezwykle istotne jest, aby nie zamykać się w sobie i wychodzić do ludzi.

Ostatnie miesiące dla Magdaleny Stępień były wyjątkowo trudne. Wskutek choroby nowotworowej odszedł jej roczny syn, a modelka stara się obecnie odnaleźć w nowej rzeczywistości. W ostatnim czasie przeprowadziła się do Warszawy, gdzie przy pomocy najbliższych stara się z powrotem stanąć na nogi. Sposobem na radzenie sobie z żałobą są dla niej wystąpienia publiczne, podczas których opowiada o trudnych doświadczeniach. Jak wyznała, przebywanie wśród ludzi stało się dla niej formą terapii.

Zobacz wideo Magda Stępień tłumaczy, na co wydała pieniądze ze zbiórki na leczenie syna

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz twierdzi, że Kurzajewski chciał zakończyć związek z Cichopek. Miał okłamać synów [PLOTEK EXCLUSIVE]

Magdalena Stępień o powrocie do ludzi. "Dla mnie to terapia"

Magdalena Stępień w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że planuje organizowanie nieodpłatnych grup wsparcia na terenie całej Polski dla osób, które mierzą się z żałobą po utracie dziecka. Wychodzenie do ludzi ma dla niej działanie terapeutyczne.

To jest pewnego rodzaju wsparcie od moich przyjaciół, którzy zapraszają mnie i namawiają, abym wychodziła do ludzi i otaczała się osobami, które mnie wspierają. Praca, spotkania i po prostu powrót do normalnego życia - przyznała.

Powrót do obowiązków pozwala jej patrzeć na przyszłość z większym optymizmem. Dodała również, że nie przejmuje się negatywnymi opiniami ludźmi, którzy twierdzą, że przechodzi żałobę nie tak, jak powinna. 

To jest pewnego rodzaju lekarstwo dla mnie, aby jakoś żyć i funkcjonować, żeby pchać to wszystko do przodu. Wszyscy - wiadomo - oceniają, ale dzięki temu, że jestem wśród ludzi, jakoś funkcjonuję. To jest pewnego rodzaju terapia - dodała.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień odwiedziła grób syna. Takiego widoku się nie spodziewała

Oliwier Stępień był dzieckiem Magdaleny z Jakubem Rzeźniczakiem. Syn pary odszedł pod koniec lipca 2022 roku.

Więcej o: