Magdalena Stępień sfotografowała grób Oliwiera. "Czekaj tam na mnie, synku"

Magdalena Stępień wybrała się na grób zmarłego przed niemal trzema miesiącami syna. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka pokazała, jak wygląda miejsce pochówku Oliwiera. Mnóstwo białych kwiatów i zniczy.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak pożegnali swojego syna 28 lipca 2022 roku. Chłopiec odszedł po walce z nowotworem wątroby. Matka Oliwiera, co zrozumiałe, nadal bardzo przeżywa śmierć pierworodnego dziecka. W 15 miesięcznice urodzin malucha pokazała, jak wygląda jego grób.

Zobacz wideo Magda Stępień po dłuższej nieobecności wróciła na Instagram. Dziękuje za wiadomości od fanów

Magdalena Stępień na grobie Oliwiera

Miejsce pochówku Oliwiera oznaczone jest białym krzyżem. Na grobie zauważyć możemy także pluszowe misie, do których przymocowane zostały balony. Wszystkie znicze i kwiaty okalające mogiłę są koloru białego.

Do fotografii Stępień dołączyła rozdzierający serce wpis. Modelka w poruszających słowach przyznała, że każdego dnia tęskni za Oliwierem. Ból, który towarzyszy jej od śmierci dziecka, jest przeszywający.

Ten ból w sercu, on jest niewyobrażalny. Czekaj tam na mnie, synku... - napisała.

Grób Oliwera RzeźniczakaGrób Oliwera Rzeźniczaka Instagram, @magdalena_stepien

Ciało Oliwiera spoczywa na cmentarzu w Oleśnicy, czyli miejscowości, z której pochodzi Magdalena Stępień. Pogrzeb chłopca odbył się kilkanaście dni po jego śmierci, 11 sierpnia 2022 roku.

Magdalena Stępień o chorobie syna poinformowała fanów w styczniu tego roku. Lekarze nie dawali chłopcu wielkich szans na wyzdrowienie. Nadzieję obudziła w modelce izraelska klinika, która zajmuje się leczeniem nowotworu u małych dzieci. Stępień natychmiast uruchomiła zbiórkę na terapię, wokół której narosło mnóstwo kontrowersji. W trakcie wyszło na jaw, że Jakub Rzeźniczak nie popiera ratowania syna poza granicami Polski. Ostatecznie Oliwier został poddany terapii w Izraelu. Chłopiec umarł prawie miesiąc po pierwszych urodzinach.

Więcej o: