Doda wrzuciła pierwszy post z chłopakiem. Pokazała go niemal w całej okazałości

Doda opublikowała właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie z ukochanym. Wybrali się na egzotyczne wakacje do Wietnamu.

W finałowym odcinku "Doda. 12 kroków do miłości" Dorota Rabczewska wyznała, że od jakiegoś czasu jest zakochana. Jej serce skradł mężczyzna, którego zna już od dłuższego czasu. Już kilka miesięcy temu mówiło się, że piosenkarka spotyka się z byłym partnerem Doroty Gardias Dariuszem Pachutem. Plotki podsyciło etui na jej telefonie, na którym znalazło się zdjęcie w objęciach umięśnionego mężczyzny. Teraz pokazała go niemal w całej okazałości.

Zobacz wideo Doda ze łzami w oczach mówi o sprawach kryminalnych, w które została wplątana

Edyta Górniak, DodaOtwarcie mówią o ingerencji w urodę. Jakie operacje miały Bohosiewicz i Lipińska?

Doda pozuje z chłopakiem w egzotycznej scenerii

Ostatnio Doda coraz śmielej dzieli się życiem miłosnym. W jej mediach społecznościowych pojawiają się kolejne romantyczne fotografie, a Dariusz Pachut prawi jej publicznie komplementy. Teraz wybrali się na egzotyczne wczasy. Obydwoje pokazuję wspólne picie drinków, piękne krajobrazy i romantyczne momenty. Wciąż jednak starają się nie ujawniać zbyt wiele. Teraz na Instagramie piosenkarki ukazało się pierwsze oficjalne zdjęcie z nowym ukochanym. Zapozowali na tle palem w takich samych stylizacjach. Trzeba przyznać, że wyglądają uroczo.

Jak myślicie, gdzie jesteśmy? - zapytała fanów Doda.

Doda na wakacjach z chłopakiemDoda na wakacjach z chłopakiem Instagram @dodaqueen

Obserwatorzy piosenkarki nie mogli się napatrzeć na uroczy kadr zakochanych. Część z nich nawiązała do InstaStories Dariusza Pachuta, który zdradził, że jest w Wietnamie.

Wietnam? Miejsce jak miejsce, ale jak pięknie wyglądacie w tych kompletach.
Nieważne gdzie, ważne, że uśmiechnięta.
Wietnam, pan Dariusz tak twierdził na story - pisali fani.

Co ciekawe, na Instagramie Dariusza Pachuta pojawiają się podobne kadry do tych u Dody. Uwagę zwraca między innymi uliczka, w której zapozowali do pamiątkowego zdjęcia. Pokazał ją w deszczowej scenerii.

Radosław Majdan ostro o DodzieRadosław Majdan podsumowuje Dodę: Jej energią jest obrzucanie ludzi błotem

Więcej o: