Anna Lewandowska skrytykowana przez za promocję energetyków. Teraz się tłumaczy

Anna Lewandowska niedawno zaczęła reklamować własne napoje energetyczne. Na trenerką spadła za to fala krytyki, do której teraz się ustosunkowała.

Anna Lewandowska od lat promuje zdrowy styl życia. Ten wizerunek jednak ostatnio nieco nadszarpnięty. Gwiazda podzieliła się nagraniem w mediach społecznościowych, w którym promowała  własne napoje energetyczne. Podkreśliła przy, że produkt jest zdrowy, ale internauci nie dali temu wiary i na Lewandowską wylała się fala krytyki. Teraz trenerka postanowiła się do niej ustosunkować.

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Anna Lewandowska broni się przed krytyką

Żona kapitana naszej reprezentacji udostępniła post, który był swego rodzaju reklamą napojów energetycznych.

W sporcie ważna jest rywalizacja i emocje, jednak bez względu na wynik liczy się zdrowie, dlatego oddajemy w twoje ręce dodatkowe wsparcie i napoje energetyczne.
 

Pod filmikiem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem trenerki.

Nie ma już nic zdrowego, wszystko jest modyfikowane, a napoje energetyczne prowadzą do różnych chorób.
Dobre dla łatwowiernych i nieświadomych. Anno czy naprawdę brakuje Ci czegoś, aby zarabiać na tego typu produktach i niszczyć zdrowie innych?
Napój energetyczny jest zdrowy? Jaki jest jego skład w takim razie?

Tego rodzaju głosów pojawiło się tak dużo, że Lewa była zmuszona na nie odpowiedzieć. Nagrała specjalne InstaStories, w którym odniosła się do zarzutów.

Chciałam wam tylko powiedzieć, że dostępne na rynku napoje energetyczne składają się głównie z wody. Później dodatkami są cukry i kofeina (...), aromaty, które w większości są nienaturalne, tauryna i syntetyczne mieszanki witamin. Chciałabym wam tylko powiedzieć, że napoje w ofercie Levann to jest zdecydowanie lepszy wybór. Napoje w naszej ofercie skomponowaliśmy głównie z soków i dodaliśmy do nich naturalną kofeinę, nie dodajemy do nich żadnych cukrów.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com/ Annalewandowska

Przekonuje was tłumaczenie Anny Lewandowskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.