Agnieszka Kaczorowska na urodziny zafundowała mężowi lot helikopterem. To dopiero początek niespodzianek

Agnieszka Kaczorowska wie, jak uszczęśliwić męża. Z okazji urodzin zafundowała mu podniebne atrakcje. I jak przekonywała instagramowych followersów, to nie był koniec niespodzianek.

Agnieszka Kaczorowska lubi podkreślać, jak wyjątkowa więź połączyła ją z mężem, Maciejem Pelą. Tancerka chętnie dzieli się pastelowymi kadrami z ich życia codziennego, a podczas wspólnych wyjść na imprezy branżowe tylko potwierdza, że taka miłość się nie zdarza, nie odstępując się z ukochanym na krok. Relacji z urodzin małżonka również nie mogło zabraknąć na instagramowym profilu celebrytki, szczególnie, że pokazywać było co.

Zobacz wideo Zapytaliśmy gwiazdy o członkostwo w UE. Kaczorowską musiał uratować mąż

Agnieszka Kaczorowska rozpieszcza męża. Prezentu można pozazdrościć

Seria filmików opublikowanych na InstaStories Agnieszki dokumentowała ten wyjątkowy dla pary dzień. Najpierw 30-latka nadawała z samochodu, prosząc fanów o trzymanie kciuków, by zaplanowana atrakcja wypaliła. Tancerka nie spodziewała się, że tego ranka sypnie śniegiem i wyraziła obawę, że być może biały puch pokrzyżuje plany. Zrobiło się nieco tajemniczo, ale kolejne nagrania wyjaśniły, co takiego przygotowała. 

Więcej zdjęć pary znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska agakaczor/Instagram

Gdy "Pelaki" dotarły na miejsce, Maciej, wysiadłszy z samochodu odkrył, co na nich czeka. Na widok przygotowanego do startu helikoptera zareagował więcej niż entuzjastycznie.

Maciej PelaMaciej Pela agakaczor/Instagram

Śnieg nie okazał się żadną przeszkodą i małżonkowie wzbili się w przestworza. Jubilat zajmował miejsce obok pilota i chłonął przygodę, a całość z tylnego siedzenia filmowała Agnieszka. Aby spotęgować "efekt wow", dołożyła do wideo odpowiedni podkład muzyczny.

Agnieszka Kaczorowska, Maciej PelaAgnieszka Kaczorowska, Maciej Pela agakaczor/Instagram

Po wylądowaniu małżonkowie dzielili się wrażeniami. Maciej uznał, że jest jeszcze "zakręcony" z powodu ilości wrażeń. W podzięce gorąco ucałował żonę i orzekł, że "jest najlepsza". Kolejnym punktem programu były warsztaty kulinarne, w których wzięli udział. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej PelaAgnieszka Kaczorowska i Maciej Pela KAPiF

Z pewnością to nie był koniec miłych chwil. Kaczorowska wyraziła nadzieję, że niespodzianki przypadły do gustu mężowi, ale jego reakcje uwiecznione na wideo mówiły same za siebie. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej PelaAgnieszka Kaczorowska i Maciej Pela agakaczor/Instagram

Trzeba przyznać, że naprawdę dobrze się przygotowała. 

Więcej zdjęć pary znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.