Magdalena Stępień wspomina zmarłego syna. Pokazała grób Oliwiera

Magdalena Stępień wybrała się na grób syna. W mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem.

Magdalena Stępień pod koniec sierpnia pożegnała syna. Oliwier odszedł niemal rok po tym, jak lekarze zdiagnozowali u niego nowotwór wątroby. Po śmierci chłopca modelka usunęła się z mediów społecznościowych. Teraz co jakiś czas publicznie wspomina syna i coraz chętniej udziela wywiadów, w których otwiera się na temat ogromnej straty. 

Zobacz wideo Magda Stępień komentuje wywiad Rzeźniczaka ze Stanowskim

Gwiazdy wspominają bliskichLewandowska wspomina babcię. Inne gwiazdy też opublikowały wzruszające słowa

Magdalena Stępień odwiedziła grób syna

Ostatnio Magdalena Stępień spędziła długi weekend w górach. Po krótkim odpoczynku wróciła do pracy na planach zdjęciowych, ale i regularnie odwiedza syna na cmentarzu. Na InstaStories ukazało się nowe zdjęcie grobu Oliwierka. Rodzice chłopca wybrali mały biały pomnik, na którym znajduje się zdjęcie malucha i figurka aniołka. Uwagę zwraca napis.

Mój kochany aniołek. Dzieli nas tylko czas - czytamy na nagrobku.

Magdalena Stępień wspomina syna. Pokazała gróbMagdalena Stępień wspomina syna. Pokazała grób Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień wspomina synaMagdalena Stępień wspomina syna Instagram @magdalena___stepien

Wokół pomnika znalazły się liczne znicze z oraz kolejna fotografia syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Podobne opublikowała na kolejnym kafelku InstaStories. Dostrzegamy na nim Oliwiera ze szydłami aniołka.

Magdalena Stępień odpiera zarzuty o przywłaszczenie pieniędzy ze zbiórek na syna

Modelka, kiedy dowiedziała się o chorobie syna zabrała go do Izraela. Leczenie było bardzo kosztowne, a na pomoc przyszli życzliwi internauci, którzy wpłacali pieniądze na leczenie. Po śmierci Oliwiera spadł na nią ogromny hejt, a wiele osób zarzucało jej, że zebrane środki przeznaczyła na siebie. Ostatnio odparła te zarzuty i przyznała, że ma pojęcia, jakim trzeba byłoby być człowiekiem, żeby coś takiego zrobić.

Zobacz też: Magdalena Stępień dzieli się nagraniami z synem. Oliwier skończyłby 16 miesięcy. "Oddałabym wszystko"

Magdalena Stępień i Krystyna Przybylska w 'Mieście kobiet'Magdalena Stępień spotkała się z mamą Anny Przybylskiej. Udzieliły wywiadu

Więcej o: