Aleksandra Kwaśniewska poinformowała, że jest chora. Wyznaniu towarzyszy niecodzienne wideo

Aleksandra Kwaśniewska przyznała, że w ostatnim czasie nie czuje się najlepiej. Prowadząca "Miasto kobiet" robi wszystko, aby w nie najłatwiejszym okresie poprawić sobie humor.

Aleksandra Kwaśniewska zrobiła sobie kilkuletnią przerwę od pracy w mediach, a do telewizji powróciła w 2021 roku, zostając jedną z prowadzących wznowionego w TVN Style programu "Miasto kobiet". Dziennikarka cały czas była jednak aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami informacjami o tym, co dzieje się w jej życiu. W połowie listopada Kwaśniewską dopadły problemy zdrowotne, o czym również poinformowała w mediach społecznościowych. Wyznaniu prowadzącej "Miasta kobiet" nie towarzyszyło jednak zdjęcie z łóżka, a filmik z wakacji. Jak przyznała, to właśnie wspomnienia o podróżach sprawiają, że czuje się lepiej.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska o dorastaniu w Pałacu Prezydenckim

Aleksandra Kwaśniewska choruje i wspomina wakacje

W czerwcu tego roku Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach odpoczywali w Portugalii. Jak wynika z wideo zamieszczonego przez dziennikarkę, urlop upłynął im na zwiedzaniu pięknych miejsc, odpoczywaniu nad brzegiem morza, zajadaniu lokalnymi potrawami i cieszeniu się słońcem. Nic więc dziwnego, że rozmyślania o rajskich wakacjach wprawiają Kwaśniewską w dobry nastrój.

Jak zawsze w chorobie udałam się na emigrację wewnętrzną i przypominam sobie momenty, kiedy czułam się zgoła inaczej - pisze dziennikarka.

Prowadząca "Miasto kobiet" dodała, że najlepiej czuje się, podróżując i zwiedzając świat.

Więc wrzucam tu, żeby pamiętać, że życie bywa tak fajne, jak przejazd karuzelą na wesołej świni - czytamy w poście.

Aleksandra Kwaśniewska na wakacjachAleksandra Kwaśniewska na wakacjach instagram.com/@aleksandraleksandrowna

 

Kwaśniewska i Badach rzeczywiście uwielbiają wspólne wyjazdy, a jak można sądzić po instagramowych postach, podróżują niemal w każdej wolnej chwili. W październiku ubiegłego roku wybrali się do Grecji, a urodziny dziennikarki, które obchodzi w lutym, spędzali w górach w szwajcarskim mieście Lugano. Tej jesieni również łapali promienie słoneczne w cieplejszym klimacie - tym razem na Malcie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.