Jak będą wyglądały święta rodziny królewskiej bez Elżbiety II? Ekspertka zdradza, co z wizytą Meghan i Harry'ego

Te święta Bożego Narodzenia będą trudne dla członków rodziny królewskiej. Przy stole zabraknie królowej Elżbiety II. Brytyjskie media spekulują, czy podczas świętowania obecni będą książę Harry i Meghan Markle.

Rodzina królewska od wielu lat podczas świąt Bożego Narodzenia spotyka się w wiosce Sandringham w hrabstwie Norfolk. Biorą udział w nabożeństwie, a później spędzają czas w mniejszym gronie, bez blasku fleszy fotoreporterów. Ta tradycja została jednak przerwana przez pandemię i przez ostatnie dwa lata królowa Elżbieta II pozostawała w zamku w Windsorze. Brytyjczycy zastanawiają się, jak będą wyglądać święta w tym roku i czy król Karol III po śmierci rodziców będzie pielęgnował dotychczasowe zwyczaje. Eksperci twierdzą również, że Meghan Markle i książę Harry raczej spędzą święta w Stanach Zjednoczonych.

Księżna Kate, królowa ElżbietaKsiężna Kate ukochała sobie klasykę, za to Anna wygodę. Podglądamy domy royalsów

Zobacz wideo Co Meghan i Harry ujawnili u Oprah Winfrey?

Święta w rodzinie królewskiej po śmierci królowej Elżbiety II. Co z Meghan i Harrym?

Katie Nicholl, dziennikarka i korespondentka specjalizująca się w royalsach, przewiduje, że członkowie monarchii ponownie spotkają się w Sandringham.

Boże Narodzenie to zawsze wyjątkowy czas dla rodziny królewskiej. Tradycyjnie zawsze spotykali się w Sandringham. Myślę, że król Karol III będzie podążał za zwyczajem swojej matki i zorganizuje w tym roku rodzinne święta Bożego Narodzenia właśnie tam - powiedziała dla "Entertainment Tonight.

Według ekspertki Meghan Markle i książę Harry otrzymali zaproszenie, jednak pozostaną w swoim domu w Kalifornii.

Harry i Meghan zostali zaproszeni na Boże Narodzenie. Ale wiadomo, nie przyjeżdżali do Wielkiej Brytanii do tej pory i w tym roku także tego nie zrobią. Spędzą święta w Kalifornii.

'Królowe życia'. Izabela Macudzińska zrzuciła doczepy. Pokazała, jak wyglądają jej prawdziwe włosy"Królowe życia". Izabela Macudzińska zjęła doczepione włosy. Pokazała naturalne

Ostatnie święta z rodziną królewską Sussexowie spędzili w 2018 roku, gdy Meghan Markle była jeszcze narzeczoną księcia Harry'ego. Rok później zrobili sobie przerwę od królewskich obowiązków i wyjechali do Kanady. W 2020 roku podjęli decyzję, że nie chcą już należeć do monarchii. Nic nie wskazuje na to, że w tym roku mieliby pojawić się w Wielkiej Brytanii.

Więcej o: