Zamierza wyjść za mąż za mordercę. W dowód miłości wytatuowała na twarzy jego imię

Młoda Brytyjka doskonale zdaje sobie sprawę, czego dopuścił się jej wybranek. Mimo wszystko zamierza spędzić z nim resztę życia. Już nazywa się jego "żoną", ale na prawdziwy ślub będzie musiała jeszcze trochę poczekać.

Naomi Wise i Victor Oquendo już przyrzekli sobie miłość aż do śmierci. Jednak na prawdziwą przysięgę będą musieli jeszcze sporo poczekać. Najwcześniej pobiorą się w 2034 roku, gdy mężczyzna opuści więzienie. Amerykanin od kilku lat przebywa w zakładzie karnym w Michigan. Victor Oquendo został skazany na minimum 21 lat, za podwójne morderstwo. W wyniku gangsterskich porachunków życie straciło dwóch mężczyzn. Wszystko wskazuje na to, że Naomi Wise to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. To ona pierwsza zainteresowała się mężczyzną i postanowiła nawiązać z nim kontakt. Para dwa lata wymieniała się listami. 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Sonali Chandra 35-letnia dziewica o relacjach z mężczyznami. "Kiedy się dowiedzą, znikają"

Pokochała mordercę jeszcze przed pierwszym spotkaniem 

W lipcu tego roku, para po raz pierwszy i jak dotychczas ostatni miała okazję się ze sobą spotkać. 27-letnia Naomi Wise odwiedziła w więzieniu cztery lata starszego Victora Oquendo. Brytyjka emocjonalną wizytą i relacjami po niej, chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych

Nie mogłam w to uwierzyć. Zdałam sobie sprawę, że on jest prawdziwy. Cała drżałam. Wtedy się odwrócił, spojrzał na mnie i byłam już spokojna - powiedziała.

Ponadto zakochana w zabójcy dostała już od niego trzy pierścionki: zaręczynowy, obrączkę ślubną i jeszcze jeden, który ma symbolizować wieczną miłość. Naomi Wise wyznała w mediach społecznościowych, że oficjalna ceremonia ślubna nie jest jeszcze możliwa, ale ona i tak już nazywa go swoim mężem, a on żoną. 

 

shanpierce Shannyn Pierce miała jedynie 16 lat, gdy osiwiała. Wytykano ją palcami

Naomi Wise nie chciała być dłużna i również postanowiła udowodnić uczucia. W ramach symbolu oddanej miłości, kobieta postanowiła wytatuować na twarzy imię przyszłego męża, a na obojczyku jego nazwisko.

fot. Instagram/Naomi Wisefot. Instagram/Naomi Wise fot. Instagram/Naomi Wise

Wise stworzyła także petycję, którą chce wpłynąć na władzę, by wcześniej wypuszczono jej skazanego wybranka. Kobieta żyje nadzieją, że jej ukochany wkrótce wyjdzie na wolność. Marzy o ślubie i założeniu rodziny z Victor Oquendo. 

Więcej o: