Anna Dereszowska pokazała stylowy salon. Uwagę zwraca drzewo na środku

Anna Dereszowska jest właścicielką pięknego domu na Mazurach. Ostatnio aktorka pokazała na Instagramie wnętrze salonu. Gwiazda urządziła pomieszczenie bardzo stylowo.

Anna Dereszowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Prywatnie gwiazda jest mamą trójki dzieci. Jej najmłodszy syn Aleksander, właśnie skończył rok. Ostatnio artystka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w towarzystwie pociechy. Przy okazji pokazała fragment salonu. Wnętrze urządzono naprawdę stylowo.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska pokazała stylowy salon. Uwagę zwraca drzewo na środku

Anna Dereszowska dzieli czas między Warszawę i Mazury. Aktorka każdą wolną chwilę spędza w posiadłości położonej w Krainie Tysiąca Jezior. Chętnie dzieli się na Instagramie fotografiami, na których możemy dostrzec stylowe wnętrza. Ostatnio po raz kolejny pokazała salon. Pokój wypoczynkowy połączony jest z jadalnią. Centralne miejsce w pomieszczeniu zajmuje ogromny stół wykonany z dębowego monolitu. Wokół niego stoją krzesła, każde w innym stylu. Wzrok przyciągają również oryginalne dodatki, szczególnie ręcznie odlewane lampy ażurowe oraz okazałe rośliny, zwłaszcza stojące pośrodku drzewo. W głębi znajduje się część wypoczynkowa, której centralną część stanowi beżowa kanapa. Na uwagę zasługuje również wyłożona deskami ściana, na której znajduje się telewizor. Charakteru wnętrzu dodają także drewniane sufity. Olbrzymie okna zapewniają natomiast dużo naturalnego światła. W pokoju znalazło się też miejsce dla stołu do gry w piłkarzyki.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska Instagram/ dereszowska

Jak wam się podoba salon Anny Dereszowskiej? Więcej zdjęć wnętrz mazurskiego domu aktorki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.