"Pierwsza miłość" ma już 18 lat. Zobaczcie, jak Aneta Zając wyglądała w pierwszych odcinkach

Mija 18 lat od premiery "Pierwszej miłości". Aneta Zając występuje w serialu od początku. Jak się zmieniła od czasu pierwszego odcinka?

Serial "Pierwsza miłość" gości na antenie Polsatu już od 18 lat i niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Przez ten czas przez plan zdjęciowy przewinęło się wielu popularnych aktorów i aktorek, między innymi Joanna OpozdaMateusz Banasiuk czy Mikołaj Krawczyk. Niekwestionowaną gwiazdą serialu jest jednak Aneta Zając, która od początku wciela się w rolę Marii Radosz oraz jej siostry bliźniaczki, Dominiki Porcz. Od czasu premiery gwiazda niewiele się zmieniła. Ma natomiast na koncie kilka eksperymentów z fryzurą. Jak wyglądała na początku kariery?

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

"Pierwsza miłość". Mija 18 lat od premiery serialu. Aneta Zając eksperymentowała z fryzurą. Jak wyglądała w pierwszych odcinkach?

Aneta Zając zaczęła podbijać polski show-biznes już jako dziecko. Na początku kariery była jedną z solistek Fasolek. Później zaczęła grywać epizodyczne role w serialach. Wystąpiła między innymi w "Na dobre i na złe" oraz w "Plebanii". Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak dopiero rola Marii Radosz w "Pierwszej miłości", gdzie możemy ją oglądać do dziś. Na przestrzeni lat aktorka chętnie eksperymentowała z fryzurami. Od zawsze pozostaje jednak wierna blondowi. Dotychczas na jej głowie gościły różne jego odcienie. Poza fryzjerskimi metamorfozami Aneta Zając niewiele się zmieniła. Celebrytka wciąż zachwyca młodzieńczym wyglądem.

Aneta Zając w 'Pierwszej miłości'Aneta Zając w 'Pierwszej miłości' Kadr z serialu

Więcej archiwalnych zdjęć Anety Zając znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Oglądacie "Pierwszą miłość"? W której fryzurze Aneta Zając wyglądała najkorzystniej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.