Małgorzata Tomaszewska zdradza, jak radzą sobie Cichopek i Kurzajewski

Małgorzata Tomaszewska przyjaźni się z Katarzyną Cichopek i Maciej Kurzajewskim. Prezenterka "Pytanie na śniadanie" została zapytana o to, jak jej znajomi z pracy znoszą medialny szum wokół siebie. Przy okazji wypowiedziała się również na temat konfliktu pomiędzy byłą żoną dziennikarza a Izabelą Janachowską.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski coraz śmielej chwalą się łączącym ich uczuciem. Zadebiutowali jako oficjalna para podczas gali z okazji 70-lecia TVP. Po wydarzeniu opublikowali romantyczne kadry w mediach społecznościowych, nie szczędząc względem siebie czułości. Jak się okazało jakiś czas temu, jeszcze zanim potwierdzili związek, mogli liczyć na wsparcie szefowej "Pytanie na śniadanie", Joanny Kurskiej, a także znajomych z pracy. Małgorzata Tomaszewska prywatnie przyjaźni się z Cichopek. W najnowszym wywiadzie zdradziła, jak prezenterka i jej ukochany radzą sobie z medialnym zamieszaniem wokół ich związku. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko Smaszcz i Janachowska. Mucha darła koty z Krupą, a Sara May z Candy Girl. Największe konflikty polskiego show biznesu

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska jest na nietypowej diecie. "Jem przez 8 godzin, nie jem przez 16"

Tomaszewska ujawniła, jak Cichopek i Kurzajewski znoszą medialne zainteresowanie, Nawiązała do Smaszcz

Małgorzata Tomaszewska podczas rozmowy z reporterką "Party" została zapytana o to, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski radzą sobie z medialnym szumem. Prezenterka z początku wzbraniała się z odpowiedzią, ale koniec końców przyznała, że oboje są zmęczeni tym, że ich życie prywatne jest rozliczne na oczach całej Polski. 

Wydaje mi się, że chyba jak każdy, są tym zmęczeni. Myślę, że każdy, kogo życie prywatne jest tak wyciągane na zewnątrz, jest po prostu tym zmęczony (...). Na pewno mają na względzie dobro dzieci, ale zawsze, kiedy rozliczane jest życie prywatne na forum, to tracą dzieci - wyznała.

ZOBACZ: Katarzyna Cichopek na zakupach z Małgorzatą Tomaszewską. Przysłodziły sobie. "Psiapsi"

Tomaszewska przy okazji poruszyła temat głośnego konfliktu pomiędzy Pauliną Smaszcz a Izabelą Janachowską. Podkreśliła, że jej zdaniem, sprawy zaszły za daleko, ale o żadnej z nich nie wypowiedziała się w negatywnym kontekście. Wyraziła nadzieję, że uda im się dojść do porozumienia i to niekoniecznie na sali sądowej.  

Życzę obu paniom, bo nie wnikam, kto zaczął, uśmiechu, bo obydwie są wspaniałymi kobietami i pogodnymi i tak powinno być - dodała.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz z dziećmiTak dziś wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego. Starszy z nich ma piękną żonę

Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek w każdej sytuacji może liczyć na wsparcie przyjaciółki. 

Więcej o: