Katarzyna Cichopek w czerwonym garniturze świętuje 70-lecie TVP, czule pozując u boku Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek w ognistej czerwieni świętowała jubileusz TVP. Trzeba przyznać, że prezenterka wyglądała świetnie w czerwonym garniturze. Na jej twarzy malowało się szczęście.

Katarzyna Cichopek lubi bawić się stylem. Czasami wychodzi jej to z lepszym, a czasami z gorszym skutkiem. Tym razem jednak poradziła sobie z modowym zadaniem śpiewająco. Podczas 70-lecia stacji TVP 13 listopada 2022 roku w programie "Pytanie na Śniadanie" wystąpiła w czerwonym garniturze i zadała szyku w studiu. Po jej minie widać było szczęście i spełnienie.

Polecamy: Nina Terentiew wraca do TVP. Pojawi się w stacji w konkretnej sprawie

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek opublikowała wyjątkowe nagranie z córką

Katarzyna Cichopek zachwyca w czerwonym garniturze. Obroniła tę stylizację śpiewająco

Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek świetnie prezentuje się w mocnych, konkretnych kolorach. Świetnie, że wybrała ognistą czerwień, która idealnie przełamuje jej zimowy typ urody. Ciekawym rozwiązaniem były zastosowane poduszki w ramionach, które dodały całości sylwetki nieco futurystycznego charakteru. Dobrze, że Katarzyna Cichopek nie wybrała obcisłego garnituru, który nie prezentowałby się na niej tak stylowo. Całość dopełniła czarnym, obcisłym t-shirtem, który delikatnie wystawał spod marynarki oraz fantazyjnymi szpilkami z przeźroczystymi elementami.

Zobacz też: Nie tylko Smaszcz i Janachowska. Mucha darła koty z Krupą, a Sara May z Candy Girl. Największe konflikty polskiego show biznesu

Katarzyna Cichopek, 'Pytanie na Śniadanie'Katarzyna Cichopek, 'Pytanie na Śniadanie' KAPiF.pl / KAPiF.pl

Jeżeli chodzi o fryzurę i makijaż to obroniła się prostotą. Delikatne podkreślenie ust i mocno wyrysowane oczy wystarczyły, żeby zbudować ciekawą i nietuzinkową stylizację. Brawo za odwagę, bo mogło wyjść nudno i przeciętnie, a tak mamy świadomą kobietę w nieoczywistym zestawie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.