Ewa Minge pokazała ciemną i mroczną kuchnię. W oczy rzuca się bałagan na blacie

Ewa Minge udostępniła kilka zdjęć, na których pokazała kuchnię. Pomieszczenie jest bardzo stylowe, ale jednocześnie wyjątkowo ciemne i mroczne.

Ewa Minge mieszka w eleganckim domu w Zielonej Górze. To w nim oddaje się projektowaniu i tworzeniu ubrań. W mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciami pomieszczenia.

Zobacz wideo Ewa Minge zdradziła, jak dba o włosy. Przedłuża je

Ewa Minge pokazała mroczną kuchnię

Jakiś czas temu Ewa Minge wyznała w rozmowie z "Wprost", że jej wątroba nie przerabia toksyn, a problem nawraca przy każdej okazji, gdy jest chora i wymaga leczenia.  Projektantka podkreśliła, że dolegliwości powracają nieregularnie i nie jest w stanie ich przewidzieć. Teraz podzieliła się zdjęciami, na tle mrocznej kuchni. Do postu dołączyła opis, z którego wynika, że nie czuje się w ostatnich dniach najlepiej.

Ostatni czas mojego życia. Z czym się mierzyłam, napiszę za kilka dni. Było mi trudno. (...) Z pomocą przyszli mi przyjaciele. (...) Dzisiaj gotuje dla moich gości i wracam do pełnej aktywności.
 

Patrząc na kuchnię Ewy Minge, w oczy od razu rzuca się, jak ciemne jest to pomieszczenie. Blat, sprzęt kuchenny i podłoga są w czarnym kolorze. Trochę ciepła daje pastelowa, górna część ściany. Całość sprawia jednak bardzo mroczne wrażenie. Uwaga zwraca również bałagan na blacie (na którym notabene projektantka postanowiła usiąść). Swego czasu Minge udzieliła wywiadu "Super Expressowi", w którym wyznała, że popełniła błędy podczas urządzania domu.

Jest dość ciemny, ale ja lubię ciemne rzeczy. W większości meble zostały zaprojektowane przeze mnie. Myślę, że dziś zrobiłabym to dużo lepiej i fajniej. Ale to były moje początki.

A wam podoba się kuchnia Ewy Minge?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.