Ewa Mrozowska w najmodniejszym cięciu tego sezonu. "Daje radę?". Fani porównali ją do Dody

Ewa Mrozowska postawiła na najmodniejsze cięcie tego sezonu i właśnie pochwaliła się grzywką. W takiej odsłonie można jej nie poznać.

Ewa Mrozowska przez osiem lat była związana z programem "Gogglebox", gdzie do zeszłego roku wraz z Sylwią Bombą komentowała programy telewizyjne. Później celebrytki zmieniły kanapowych partnerów, a obok wizażystki zasiadł jej mąż Piotr. Nic jednak nie trwa wiecznie. Ostatnio opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że oficjalnie rozstaje się z formatem. To jednak nie koniec zmian.

Zobacz wideo Ewa Mrozowska założyła suknię ślubną sprzed lat

Ewa Mrozowska pochwaliła się nową fryzurą

Kilka dni temu Ewa Mrozowska gościła w studio "Dzień dobry TVN" w towarzystwie Łukasza Urbańskiego. Fryzjer gwiazd opowiedział o wracającej modzie na grzywki i nagle wyczarował na głowie celebrytki nową fryzurę. Ma ona pasować do każdego kształtu twarzy.

Bardotka jest taką grzywką, że można ją dobrać do prawie każdej twarzy. Ta grzywka wyszczupla, bardzo ładnie podkreśla kości policzkowe, dodaje lekkości, można czesać ją na różne sposoby - tłumaczył Łukasz Urbański.
 

Wygląda na to, że wybór fryzjera był strzałem w dziesiątkę. Była gwiazda "Goggleboxa" natychmiast pochwaliła się efektem w mediach społecznościowych i przyznała, że jej bliscy są zachwyceni.

Dzień dobry. I jak z grzywką? Daje radę? Mamie i Piotrkowi się podoba hahah. Dziękuje Łukasz Urbański - pisała Ewa Mrozowska.

Zmiana przypadła do gustu również fanom, którzy zasypali Ewę Mrozowską komplementami. Niektórzy stwierdzili, że wygląda jak Doda.

Cudownie wyglądasz Ewcia.
Myślałam, że to Doda.
Jezus nie poznałam... Przepiękna - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba Ewa Mrozowska w nowej odsłonie?