Agnieszka Woźniak-Starak na przekór Kaczyńskiemu. Pokazała, jak i z kim spędzi sobotni wieczór

Jarosław Kaczyński oburzył dużą część opinii publicznej, gdy stwierdził, że Polki nadużywają alkoholu. Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny uderzyła w prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Słowa Jarosław Kaczyńskiego o kobietach, które nie rodzą dzieci, bo przesadzają z piciem alkoholu, odbiły się szerokim echem. Skrytykowało je wiele gwiazd, wśród których była między innymi Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska. Oburzenie wyraziła również Agnieszka Woźniak-Starak, która w sarkastyczny sposób zapytała posła, z jakiego powodu nie ma dzieci. To nie było jednak ostatnie słowo gwiazdy TVN-u w tej sprawie.

Tomasz KarolakKarolak zaliczał w "DD TVN" wpadkę. "Yyyyyy". Wszystko się pomieszało

Agnieszka Woźniak-Starak ponownie uderza w Jarosława Kaczyńskiego

Gwiazda podzieliła się na InstaStories grafiką z bajki dla dorosłych, w której bohaterki razem piją wino. Agnieszka Woźniak-Starak oznaczyła koleżanki, w tym m.in. dziennikarkę Gabi Drzewiecką z "Dzień dobry TVN", i dodała zabawny opis.

To my w sobotni wieczór.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak instagram.com/ aga_wozniak_starak

Przypomnijmy słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości, które wzburzyły dużą część opinii publicznej. 

Ja nie jestem zwolennikiem bardzo wczesnego macierzyństwa, no bo kobieta też musi dojrzeć do tego, żeby być dobrą matką. Ale no jak do 25. roku daje w szyję. Jeżeli na przykład utrzyma się taki stan, że do 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie. Pamiętajcie, że mężczyzna, żeby popaść w alkoholizm, to musi pić nadmiernie przeciętnie przez 20 lat. Jeden krócej, drugi dłużej, bo to zależy od cech osobniczych, a kobieta tylko dwa.

Słowa Jarosława Kaczyńskiego oburzyły również ekspertów od uzależnień. Przekonują oni, że tezy postawione przez polityka są absolutnie błędne. 

InkamakeupsPoszła do najgorszej wizażystki w Warszawie. "Serio ktoś bierze za to kasę?"

Więcej o: