Filip Chajzer żartuje w "Dzień dobry TVN" z Małgorzaty Rozenek. Małgorzata Ohme rozbawiona jego tekstem

Filip Chajzer w ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN" próbował wykonywać ćwiczenia akrobatyczne. Prowadzący zauważył kurz na suficie w studio. Uznał, że niezbędna jest "Perfekcyjna Pani Domu". Przy tej okazji postanowił przypomnieć Małgorzacie Rozenek jej telewizyjne początki.

W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" Filip Chajzer i Małgorzata Ohme rozmawiali z gościem, który zajmuje się woltyżerką. Podekscytowany prezenter ochoczo zabrał się do wykonywania ćwiczeń na urządzeniu akrobatycznym. Gdy wszedł na podwyższenie zauważył jednak sporą ilość kurzu na suficie. Bez chwili zastanowienia stwierdził, że niezbędna będzie pomoc Małgorzaty Rozenek

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o "ataku paniki" Filipa Chajzera. "Może to było niefortunne. Ale Filip taki jest"

Filip Chajzer zauważył kurz w studiu i przypomniał Małgorzacie Rozenek, czym się wcześniej zajmowała

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek niedawno spełniła zawodowe marzenia i zostało jedną z prowadzących "Dzień dobry TVN". Jej medialne początki wiążą się jednak z programem "Perfekcyjna Pani Domu", w którym była ekspertką od domowych porządków. W każdym odcinku celebrytka udzielała praktycznych porad dotyczących sprzątania i wykonywała słynny "test białej rękawiczki". Kurz w studiu przypomniał Filipowi Chajzerowi o tym fakcie. 

Ale mamy tu nakurzone. Perfekcyjna przyjdzie... Ach, ona jest już u nas. Małgosiu, przyjdź z rękawiczką następnym razem - powiedział Filip Chajzer.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. KAPiF

Małgorzata Ohme próbowała przywołać rozbawionego prezentera do porządku, ale ten po raz kolejny nawiązał do Małgorzaty Rozenek. Tym razem użył słynne zdanie z programu "Azja Express", które zirytowana celebrytka powiedziała w kierunku Radosława Majdana

Gosia, jeszcze raz cię zacytuję - nie mów do mnie teraz - zażartował Filip Chajzer.

Żart prowadzącego wyjątkowo spodobał się Małgorzacie Ohme, która nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Zabawne?

Filip ChajzerFilip Chajzer Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Filipa Chajzera znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.