Sylwia Bomba komentuje ucieczkę Ilony Krawczyńskiej po finale "Tańca z Gwiazdami" Dała jej cenną radę

Po ogłoszeniu wyników finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" Ilona Krawczyńska uciekła do garderoby i odmówiła rozmów z dziennikarzami. Na temat jej zachowania wypowiedziała się Sylwia Bomba.

Od kilku dni nazwisko Ilony Krawczyńskiej nie schodzi z medialnych nagłówków. Nie chodzi jednak o jej wygraną w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Po tym jak influencerka zgarnęła Kryształową Kulę, uciekła ze studia polsatowskiego show, nie udzielając wywiadów. Później tłumaczyła, że zrobiła tak, ponieważ nie lubi, kiedy na jej temat powstają artykuły, generalizując przy tym, że portale przeinaczają jej wypowiedzi. O zachowaniu celebrytki zdążyła się już wypowiedzieć Iwona Pavlović. Głos w sprawie zabrał także Jacek Jelonek, który rywalizował z Krawczyńskią o główną nagrodę. O komentarz poproszona została także Sylwia Bomba. Co podpowiedziała koleżance z branży?

Anna-Maria SiekluckaSieklucka pochwaliła się apartamentem. W salonie konsola

Zobacz wideo kJak często trenuje Sylwia Bomba? "Codziennie!"

Sylwia Bomba o zachowaniu Krawczyńskiej: Niezrozumiałe

Sylwia Bomba w show-biznesie obecna jest od kilku lat i dobrze zna obowiązujące w nim zasady. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post zwróciła uwagę na pewną zależność, z której Ilona Krawczyńska powinna doskonale zdawać sobie sprawę. 

Wiem, co się stało. Bardzo lubię Ilonę. Lubię siostry [Krawczyńskie, znane jako siostry  ADiHD - red.] i znam je jeszcze z czasów, kiedy mieszkałyśmy w Łodzi. Jest to dla mnie niezrozumiałe, ponieważ prawda jest taka, że będąc w show-biznesie, trzeba szanować media, bo media istnieją dzięki nam, a my istniejemy dzięki mediom. Szkoda, że ona nie udzieliła wywiadów, bo odbiło się to bardzo szerokim echem i podejrzewam, że niekoniecznie na jej korzyść - powiedziała Sylwia Bomba.

Zachowanie Krawczyńskiej nie spodobało się również jej fanom. W sieci natychmiast pojawiły się głosy, że celebrytka gwiazdorzy.

Ilona Krawczyńska i Robert RowińskiIlona Krawczyńska podpadła. Tak się nie zachowuje laureat "Tańca z Gwiazdami"

Więcej o: