Ilona Krawczyńska uciekła zaraz po finale "Tańca z Gwiazdami". Tłumaczenie? Absurdalne

Ilona Krawczyńska nie udzielała wywiadów zaraz po wygraniu "Tańca z Gwiazdami", bo... nie lubi show-biznesu.

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali 13. edycję "Tańca z Gwiazdami". Blogerka zaraz po tym, jak zgarnęła Kryształową Kulę, uciekła ze studia polsatowskiego show, nie udzielając wywiadów. Wiele osób zarzuciło jej, że gwiazdorzy. Teraz Krawczyńska wyjaśnia przyczyny swojego zachowania. 

Kasia Tusk, Justyna Żyła"Taniec z Gwiazdami". Oto najgorsi tancerze. Żyła i Szpak to nie wszystko

Zobacz wideo Ilona Krawczyńska boi się show-biznesu. Co ją przeraża?

Ilona Krawczyńska zniknęła po finale "Tańca z Gwiazdami". Co się stało?

Ilona Krawczyńska już jakiś czas jest związana z show-biznesem. Modelka wraz z siostrą prowadzi bloga lifestylowego Siostry ADiHD. Ma też doświadczenie w pracy przed kamerą. Wystąpiła nie tylko w "Tańcu z Gwiazdami", ale też była gospodynią polsatowskiego show "Farma". Teraz jednak Krawczyńska twierdzi, że... unika mediów. To właśnie z tego powodu w nieelegancki sposób ulotniła się po finale "Tańca z Gwiazdami". Instagramerka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie lubi wywiadów.

Ja bardzo sobie cenię swoje życie prywatne. To, że lubię pracować w telewizji, że kocham gale, ale po tej imprezie, którą prowadzę, schodzę ze sceny na backstage i nie chcę iść na żadne wywiady, nie chcę iść na żadną ściankę. Ja się do tego nie nadaję, nie lubię show-biznesu - mówiła.

Krawczyńska dodała też, że nie lubi, kiedy na jej temat powstają artykuły, generalizując przy tym, że portale przeinaczają jej wypowiedzi. 

Odmawiam wywiadów i nie chcę w tym być. [...] Portale plotkarskie wyciągnęły gdzieś tu swoje zdanie, tam swoje zdanie, po swojemu to napisały, no, po co to jest? Ja tego po prostu nie lubię. Nie lubię, jak ktoś, kto mnie nie zna, pisze na mój temat i komentuje to wszystko, nie mając pojęcia, o co chodzi - wyjaśniała.

Trzeba przyznać, że to nieco absurdalne tłumaczenie z ust osoby, która decyduje się na udziały w popularnych programach telewizyjnych. Mało przekonujące wydają się też słowa na temat tego, że Krawczyńska nie chce, by pisano na temat jej życia prywatnego.

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali 'Taniec z Gwiazdami'Krawczyńska za finał "TzG" dostała 100 tys. zł. Smutne, na co wyda pieniądze

Zawsze można odmówić odpowiedzi na pytania. Wiele polskich gwiazd udowadnia, że można istnieć w show-biznesie i jednocześnie chronić swoją prywatność, jak i swoich bliskich. Wystarczy spojrzeć na Joannę Koroniewską, Marcina Dorocińskiego i Tomasza Zalewskiego.

Przypomnijmy, że zachowanie Ilony Krawczyńskiej skrytykowała już Iwona Pavlović w rozmowie z Pomponikiem.

Powiem ci Ilonko tak. Taka moja rada: Media to twoje życie, a więc uważaj - apelowała jurorka "Tańca z Gwiazdami" do blogerki.

A jak wy oceniacie zachowanie prezenterki?

Więcej o: