Shakira wepchnęła się na atrakcję bez kolejki. "Każdy był oburzony"

Shakira wraz z dwoma synami przedostała się na sam początek kolejki do halloweenowej atrakcji w Barcelonie. Zachowanie piosenkarki rozzłościło zgromadzonych czekających - niektórzy z nich musieli czekać nawet godzinę.

Szaleństwo halloweenowe udzieliło się wielu celebrytom. W minionych dniach w mediach społecznościowych pełno było mrocznej dekoracji wnętrz i przerażających kreacji. Jak się okazało, w gronie gwiazd, które świętują Halloween znalazła się również Shakira. Piosenkarka postanowiła razem z dziećmi zabawić się w Barcelonie i zabrała je na jedną z tamtejszych halloweenowych atrakcji. Niestety, rodzinny wypad wokalistki stał się sensacją. Wszystko za sprawą nieodpowiedniego zachowania artystki. Jak podają hiszpańskie media, Shakira weszła na atrakcję bez kolejki, czym zszokowała innych czekających.

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Shakira weszła na atrakcję bez kolejki. Ludzie oburzeni

Jak podają hiszpańskie media, Shakira miała wepchnąć się w kolejkę do tzw. "Wieży Terroru". Świadkiem brutalnego wydarzenia była jedna z lokalnych dziennikarek, Silvia Taules. W rozmowie z magazynem "Socialite" reporterka wyznała, że Shakira na miejscu atrakcji pojawiła się znienacka. Towarzyszyli jej synowie, dziewięcioletni Milan i siedmioletni Sasha oraz dwóch ochroniarzy. Artystka z dziećmi niemalże natychmiast znalazła się na samym początku kolejki.

Zaczęli wszystkich odsuwać i pojawiła się Shakira z dwójką dzieci i dwoma ochroniarzami i wszyscy zostali wpuszczeni - wyznała Silvia Taules w rozmowie z "Socialite".

Silvia Taules udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Shakirę przepychającą się przez tłum i wchodzącą na atrakcję bez kolejki.

Wyraz twarzy, który pozostaje, kiedy Shakira podkrada się do ciebie po prawie godzinie czekania - napisała Silvia Taules na Twitterze.

Reporterka stanowczo podkreśliła, że zgromadzeni czekający nie byli zadowoleni na widok gwiazdy wchodzącej bez kolejki. Niektórzy na skorzystanie z halloweenowej atrakcji musieli czekać ponad godzinę. W tłumie pojawiły się szepty niezadowolenia i niemiłe przytyki w stronę wokalistki

To zachowanie zszokowało wszystkich obecnych. Każdy był oburzony - powiedziała Silvia Taules.

Według relacji Silvii Taules niewłaściwym zachowaniem Shakiry zniesmaczony był niemal każdy czekający w kolejce. Reporterka zaznaczyła także, że przepychając się do atrakcji, piosenkarka dała zły przykład synom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.