Magdalena Stępień wydała wzruszające oświadczenie. Ból po śmierci syna nie pójdzie na marne

Magdalena Stępień w mediach społecznościowych opublikowała nowy wpis. Jej cierpienia po stracie syna nie pójdą na marne. Celebrytka podzieliła się przesłaniem, które podtrzymuje ją na duchu.

Mimo rozpadu związku, Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak doczekali się wspólnie syna Oliwera. Niestety bardzo szybko okazało się, że chłopiec mierzy się z poważną chorobą nowotworową. Specjalistyczne leczenie w Izraelu nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Oliwer zmarł chwilę po pierwszych urodzinach. Magdalena Stępień na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz powoli do nich wraca i dzieli się etapami żałoby. W najnowszym wpisie podzieliła się podtrzymującym na duchu przesłaniem. 

Zobacz wideo Magdalena Stępień o Rzeźniczaku: Jestem zastraszana

Magdalena StępieńMagdalena Stępień odwiedziła grób syna. Takiego widoku się nie spodziewała

Magdalena Stępień mierzy się z żałobą po śmierci syna. Zdradziła, co podtrzymuje ją na duchu

Mama zmarłego chłopca zniknęła z sieci. Teraz powoli wraca do mediów społecznościowych. Na samym początku wyznała jak się czuje podczas żałoby i podziękowała wszystkim za wsparcie. Następnie zdradziła, że przy życiu podtrzymuje ją tylko wsparcie rodziny i przyjaciół oraz skupienie się na pracy. W pierwszym wywiadzie po śmierci Oliwiera, Magdalena Stępień wyznała, że z żałobą mierzy się sama, a tegoroczne Wszystkich Świętych będzie dla niej wyjątkowo trudne. Ku zaskoczeniu, na grobie syna zobaczyła piękny gest od całkowicie obcych ludzi

Magdalena Stępień z synemStępień wspomina zmarłego syna we Wszystkich Świętych. Słowa ściskają za serce

Magdalena Stępień za pośrednictwem mediów społecznościowych zdecydowała się udostępnić wiadomości, które dostaje od innych mam. Kobiety przesyłają jej wyrazy wsparcia. Piszą także, że choroba Oliwiera wiele im uświadomiła.

Chciałam złożyć na twoje ręce najzwyczajniejsze dziękuję. Za to, że dzięki tobie doceniam każdy dzień z moim dzieckiem. (…) Za to, że pokazałaś mi taką prawdziwą miłość do dziecka. Nie instagramową, tylko realną - napisała jedna z internautek na Instagramie. 

Celebrytka nie mogła nie skomentować takich słów. 

Wierzę w to, że z mojego cierpienia i tego, przez co przechodzę, może wyniknąć dużo dobra. Oliwierek odszedł jak mały bohater, jego śmierć skłoniła wielu do refleksji - napisała Magdalena Stępień na Instagramie.

Duchowe przesłanie Magdaleny Stępień naprawdę skłania do przemyśleń. 

Więcej o: