Cztery lata temu okrzyknięto ją "najpiękniejszą dziewczynką świata". Tak dziś wygląda

Pochodząca z Nigerii Jare przed czterema laty podbiła serca internautów niezwykłą urodą. Do tego stopnia, że uznano ją wówczas za "najpiękniejszą dziewczynkę świata". Dziś jest już uczennicą i doświadczoną instagramerką.

Świat usłyszał o pięcioletniej Jare, gdy fotograf Mofe Bamuyiwa zorganizował sesję zdjęciową, do której zaprosił dziewczynkę i jej dwie starsze siostry, Jomi oraz Jobę. Zdjęcia, zwłaszcza te przedstawiające Jare, zachwyciły internautów, którzy udostępniali, kopiowali i przesyłali je dalej, zapewniając kilkulatce międzynarodową sławę.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka oburzona "modą na brzydotę"? Mówi wprost o Kaczorowskiej

"Najpiękniejsza dziewczynka świata" po latach. Jare nadal jest śliczna

Nigeryjka czarowała nie tylko ładną buzią, ale przede wszystkim głębokim, inteligentnym spojrzeniem. Tak dojrzały wyraz twarzy wręcz nie pasował uczennicy przedszkola. Nic dziwnego, że zwrócono na nią uwagę.

Więcej zdjęć sióstr znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Nawiasem mówiąc, tytuł "najpiękniejszej dziewczynki świata" nie jest przyznawany w żadnych zorganizowanych plebiscytach. Tutaj głos mają właściwie wszyscy użytkownicy sieci, który zostawiając pod zdjęciami czy filmikami "lajki", serduszka i komentarze, czynią z tych treści internetowe virale.

 

Jare ma już dziewięć lat i ogromne doświadczenie w pracy przed obiektywem. Jest wysoka, smukła, a przy tym wyjątkowo fotogeniczna. Kto wie, może przed nią kariera w modelingu, także ta "dorosła".

Rodzice nie zapomnieli o starszych córkach, zakładając instagramowe konto, na które wpadają efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych całej trójki. Siostrom "3xJ" nie można odmówić urody i talentu do pozowania. Należy jednak zaznaczyć, że profil działa też w słusznej sprawie - dziewczęta nie tylko prezentują swoje zdjęcia, ale i wspierają akcje charytatywne, poprzez nagłaśnianie ich.

Jak wam się podobają nowe zdjęcia Jare? Bardzo się zmieniła?

Więcej zdjęć sióstr znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.