Natasza Urbańska z okazji Halloween przebrała się za lalkę Barbie. "Lepsza od oryginału"

Natasza Urbańska z okazji Halloween na chwilę wcieliła się w lalkę Barbie. Wygląda lepiej niż Margot Robbie?

Natasza Urbańska świętuje Halloween. Na Instagramie postanowiła się pochwalić przebraniem, które przywdziała na tę okazję. Trzeba przyznać, że aktorka bardzo się postarała i dopracowała wszelkie szczegóły. Jako lalka Barbie wypadła znakomicie. 

Zobacz wideo Natasza Urbańska gorzko wspomina czasy „Rolowania"

Natasza Urbańska jako Barbie

Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym w blond peruce, szpilkach na platformie i mocno wyciętym, różowym body pozuje w kartonowym (również różowym, a jakże) pudełku. Już samo to przywodzi na myśl zapakowaną fabrycznie lalkę Barie. Żeby jednak nie było wątpliwości, na pudełku widać grafikę z napisem "Barbie" oraz dodatkowy dopisek "Limited edition (tłum. edycja limitowana). Do zdjęcia gwiazda załączyła krótki podpis:

Pomyśl o mnie jak o BARBIE, którą nigdy nie będziesz mógł się bawić. Wesołego Halloween - czytamy.
 

Na tym jednak nie koniec. Urbańska pochwaliła się całą sesją zdjęciową, która została zmontowana w krótki klip. W tej osłonie jako Barbie prezentuje się jeszcze lepiej. 

 

Przypomnijmy, że w najsłynniejszą lalkę świata wcieliła się niedawno Margot Robbie. Urbańska w tej roli wygląda równie dobrze. 

Fani: Kocham to!

Internauci byli zachwyceni charakteryzacją aktorki i jej kreatywnością. W komentarzach pod wpisami pojawiło się wiele komplementów. 

Kocham to! Jesteś prawdziwą dziewczyną Barbie.
Jesteś cudną Barbie.
Lepsza od oryginału - czytamy.

A jak wam podobają się pomysł i kostium Nataszy Urbańskiej? 

ZOBACZ TEŻ: Natasza Urbańska opowiedziała o córce. Kim chciałaby zostać Kalina? Pewien pomysł zaskoczył aktorkę [PLOTEK EXCLUSIVE]

POLECAMY: Maja Bohosiewicz z mężem przebrali się za członków Die Antwoord. Fani grzmią. "Niesmaczne". Pokrętne wyjaśnienia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.