Anna Lewandowska pokazała urodzinowy tatuaż w pełnej okazałości. To jej wymarzony wzór

Anna Lewandowska z okazji 34. urodzin zrobiła sobie prezent i wybrała się do tatuażysty. Wcześniej zdradziła, co przedstawiał, jednak dopiero teraz pokazała go w pełnej okazałości.

Anna Lewandowska o tym konkretnym tatuażu myślała już od dawna. Sama nawet zaprojektowała wzór. Kilka miesięcy temu zdradziła, że marzy o wytatuowaniu postaci Calineczki. Pomysł ten wtedy nie do końca spodobał się Robertowi Lewandowskiemu. Trenerka albo nie posłuchała męża, albo piłkarz zmienił zdanie, ponieważ postacie dwóch Calineczek zawitały na bicepsie Lewej z okazji 34. urodzin. "Lewa" nigdy jednak nie pochwaliła się tatuażem w pełnej okazałości. Wstawiła jedynie relacje z fotela w studio. Na najnowszym InstaStories Lewandowska w końcu pokazała, jak dokładnie wyglądają dwie Calineczki.

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała urodzinowy tatuaż. To jej wymarzony wzór

Postacie dwóch Calineczek na bicepsie Anny Lewandowskiej to nawiązanie do córek - Klary i Laury. Właśnie tak trenerka zwraca się do dziewczynek. Żona Roberta Lewandowskiego nigdy jednak nie pokazała w całej okazałości nowego tatuażu obserwatorom. Trudno było go też dostrzec na licznych relacjach czy zdjęciach na Instagramie, aż do teraz. Na InstaStories "Lewa" zaprezentowała, jak używa jednego z kremów pochodzących z jej marki kosmetycznej. Miała na sobie top bez rękawów. Odgarniając rozpuszczone włosy z twarzy, aby nałożyć produkt na kości policzkowe, oczom obserwatorów ukazał się tatuaż na jej ramieniu. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. @annalewandowska

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska opowiedziała o dramacie córki. Usłyszała druzgocącą wiadomość

To nie jest jednak pierwszy tatuaż Anny Lewandowskiej. Na ciele trenerki, a dokładniej pod biustem jest już jedna "dziara". Jakiś czas temu gwiazda wytatuowała sobie napis "Never give up", co w języku polskim oznacza "Nigdy się nie poddawaj".  

Więcej o: