Mama Dody ocenia swój występ w telewizji. "Stara jestem i gruba na tym wszystkim". Gwiazda podsumowała

Wanda Rabczewska widziała w telewizji odcinek reality show Dody, w którym także wzięła udział. Matka artystki jednak krytycznie oceniła to, co zobaczyła. Stwierdziła, że na żywo wygląda znacznie lepiej.

W ostatnim odcinku reality show "Doda. 12 kroków do miłości" piosenkarka odwiedziła rodzinny dom w Ciechanowie. W programie mogliśmy zobaczyć także mamę wokalistki, Wandę Rabczewską, która od lat wzbudza wiele sympatii i zainteresowania wśród fanów Dody. Niektórzy twierdzą nawet, że kobieta powinna też mieć swój reality show. Wanda Rabczewska jest jednak dość samokrytyczna wobec swojej obecności na srebrnym ekranie. Stwierdziła, że w rzeczywistości wygląda dużo lepiej.

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Wanda Rabczewska krytycznie oceniła swój występ w telewizji: Stara jestem i gruba na tym wszystkim

W ostatni weekend Doda udostępniła na Instagramie relację, w której stwierdziła, że jedzie na odsłuch swojej nowej płyty do największych fanów. Wizyta artystki była utrzymana w tajemnicy i miała być niespodzianką. Okazało się, że Doda odwiedziła ponownie rodziców. W drzwiach przywitała ją uradowana Wanda Rabczewska. Poza słuchaniem nowych piosenek Dody, odbyło się także wspólne oglądanie odcinka reality show. Program wywołał wiele radości i śmiechu, ale mama artystki zauważyła także, że nie prezentuje się w telewizji zbyt korzystnie. 

No stara jestem i gruba na tym wszystkim - stwierdziła Wanda Rabczewska.

Paweł Rabczewski, Doda, Wanda RabczewskaPaweł Rabczewski, Doda, Wanda Rabczewska Fot. Polsat, screen 'Doda.12 kroków do miłości'

Innego zdania była jednak Doda, która zapewniała mamę, że wygląda bardzo dobrze.

Nie. Wyglądasz bardzo smukle i masz jeszcze dłuższe nogi - powiedziała Doda.

Mama piosenkarki nie uwierzyła jednak w jej zapewnienia. 

Przestań. W rzeczywistości wyglądam dużo lepiej - dodała Wanda Rabczewska.

DodaDoda Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Dody znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.