Dziennikarka TVN w ciąży! Pochwaliła się zdjęciem. "Uploading do wersji 3.0"

Magda Łucyan pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jest w ciąży. Dziennikarka podzieliła się zdjęciem, na którym zaprezentowała ciążowy brzuch.

Magda Łucyan w 2019 roku wzięła ślub w Pałacu w Rozalinie pod Warszawą. Mąż dziennikarki nie jest związany z mediami czy show-biznesem. Łucyan właśnie wyznała w mediach społecznościowych, że jest w ciąży.

Zobacz wideo Monika Olejnik o trudnym zapraszaniu gości do "Kropki nad i"

Magda Łucyan pochwaliła się ciążowym brzuchem

Gwiazda TVN jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie szczególnie chętnie dzieli się zdjęciami z podróży. Tym razem również pochwaliła się kadrami z zagranicznych wojaży. To nie piękne morze przykuwa jednak największą uwagę, tylko brzuch dziennikarki, który jest wyraźnie powiększony. Magda Łucyan w opisie postu w zabawny sposób dała do zrozumienia, że jest w ciąży.

Uploading do wersji 3.0.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, wśród których w oczy rzucają się gratulacje składane przez inne gwiazdy.

Cudownie. Wspaniały rozdział przed tobą. Taki do końca życia. Gratuluję wam - napisała Hanna Lis.
Gratulacje, Magda - dodała Anna Kalczyńska.
Szczęście przeogromne - wyraziła radość Anna Dec.

Magda Łucyan jest dziennikarką stacji TVN i TVN24. Jest reporterką Faktów i prowadzi program "Rozmowy o końcu świata", w którym porusza temat katastrofy klimatycznej. Jest też autorką dwóch książek: "Dzieci Getta. Ostatni świadkowie zagłady" oraz "Powstańcy". Pierwsza z pozycji została szczególnie ciepło przyjęta przez krytyków i przyniosła autorce nominacje do prestiżowych nagród literackich. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.