Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą i być może to jest życiowa dewiza Olgi Frycz. Aktorka wstawiła na Instagram urodzinowy post, ale najwidoczniej matematyką się nie przejmuje. Odmłodziła się o całą dekadę.
Olga Frycz jest dość aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 324 tysiące użytkowników. Aktorka właśnie wstawiła zdjęcie z okazji swoich urodzin. W poście podała wprawdzie rok urodzenia, ale jednocześnie odjęła sobie dziesięć lat, informując o swoim wieku.
Zachowaj spokój i szczęśliwych 26. urodzin dla mnie. 1986. Dziękuję z całego serca za wszystkie życzenia - napisała Olga Frycz na Instagramie.
Pod postem pojawiło się sporo życzeń urodzinowych od fanów celebrytki. Niektórzy od razu wyłapali błędną informację.
26, a nie 36? Wszystkiego naj.
Najlepszy rocznik. Mamy w tym roku dwie osiemnastki. Wszystkiego najlepszego - dużo zdrówka - resztę się ogarnie.
Najlepszego. Mój rocznik. Najlepszy.
Hahaha, dobry żart, 26.
Kto by nie chciał mieć 26 lat? Sto lat.
To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem Olgi Frycz na Instagramie. Urodzinowe życzenia przekazały także znane znajome aktorki - Maja Bohosiewicz i Sonia Bohosiewicz.
Kochana! Zdrowia i nas - napisała Sonia Bohosiewicz.
Więcej zdjęć Olgi Frycz znajdziesz w galerii na górze strony.
Przypomnijmy, że Olga Frycz jest córką znanego aktora Jana Frycza. Sama trzykrotnie była nominowana do Polskich Nagród Filmowych Orły za role w: "Weiser", "Boże skrawki" i "Wszystko, co kocham". Prywatnie jest mamą dwóch córek - Heleny i Zofii.
Kolejna para z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka! "Czekamy na nasze maleństwo"
Powiedziała: "Drażni mnie, że Ukrainki mają superciuchy". Korwin Piotrowska komentuje
"Gościa nie obchodzi...". Ekspertka: Hotel Gołębiewski zalicza wpadkę po wpadce po wizycie Książula
Wskazał kwotę potrzebną do godnego życia w Polsce. Lubomirski-Lanckoroński: W naszym przypadku jest duża
Alicję Janosz ostrzegano przed Wojewódzkim. "To mnie zwaliło z nóg"
Syn Rozenek pochwalił się projektem butów na paryskiej uczelni. Takiego modelu nie spotkacie na ulicy
To działo się na zajęciach z Zapendowską. Janosz po latach wyjawiła szczegóły
Ralph Kaminski oburzony tym, co spotkało go w Krakowie. "Zaraz dostaniesz w pysk"
Awantura po słowach dziennikarki Kanału Zero. "Drażni mnie, że Ukrainki mają superciuchy"