Maciej Kurzajewski od wielu miesięcy cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Przez długi czas podejrzewano, że prezenter ma romans ze swoją koleżanką z "Pytania na Śniadanie"Katarzyną Cichopek, co potwierdzili przy okazji wycieczki do Izraela. Poza pracą w śniadaniówce udziela się w TVP Sport i mediach społecznościowych. Jeden z jego starych wpisów zaskoczył wielu fanów.
Dziś Maciej Kurzajewski to 49-letni dziennikarz, który za sobą ma nieudane małżeństwo i wraz z byłą żoną doczekał się dwóch synów - 25-letniego Franciszka i 16-letniego Juliana. Dwa lata temu prezenter pokazał, jak wyglądał, gdy był nieco młodszy od nich. Mając 14 lat, pojawił się w jednym z wydań młodzieżowego miesięcznika, skąd mogliśmy się dowiedzieć, że był ogromnym fanem gier komputerowych, a szczególnie tytułu Jack The Nipper. Oprócz tego w wolnych chwilach grał na instrumentach i śpiewał.
Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat Maciej Kurzajewski zmienił się nie do poznania. Dziś po bujnej czuprynie i wąsie nie ma śladu. Skórzane kurtki zamienił na dużo bardziej stonowane swetry i koszule.
E-sport towarzyszy mi od dawna! Załączam dowód - tytuł Króla Gier miesięcznika "Bajtek". Oj, wtedy grałem w grę! - wspominał Maciej Kurzajewski.
Poznalibyście Macieja Kurzajewskiego w takim wydaniu?
Nie był to jedyny post, w którym Maciej Kurzajewski pochwalił się archiwalnymi zdjęciami. W grudniu ubiegłego roku na jego profilu pojawiły się fotki z początków pracy w TVP.
Nowa gospodyni w Plutyczach? Monika zawróciła w głowie Andrzejowi. "Połóż się, kochanie. Przytul mnie"
Zapomnij o sukienkach w kwiaty. Te modele z Zary i Reserved podbiją ulice tej wiosny
Marcin Prokop podsumował znajomość z Hołownią. Taki mają kontakt po latach
Afery ciąg dalszy. Doda nie wytrzymała po pytaniu Górskiej o Gessler. "Czy ty myślisz, że ja bym była tak głupia?"
Bosacka zdradza, jak oszczędzić na jedzeniu. Na początek miesiąc bez zakupów
Woźniak-Starak reaguje na słowa Kazen. Tak podsumowała jej decyzję
Poruszające pożegnanie Erica Dane'a z córkami. "To są moje ostatnie słowa"
Tak zachowuje się Andrzej Mountbatten-Windsor po wyjściu z aresztu. Zaskakujące doniesienia
Dorota Wysocka-Schnepf zapytana o wywiad pierwszej damy. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał